Визначено переможців з вуличного зимового футболу

|  13. 12. 2017

10 грудня завершився Білоцерківський міський турнір«WINTER STREET FOOTBALL» з вуличного зимового футболу серед вуличних команд м.Біла Церква, форматом 8х8 .

Турнір був організований  відділом з питань фізичної культури та спорту Білоцерківської міської ради, Білоцерківським центром фізичного здоров`я населення "Спорт для всіх". Також активну учать в організації турніру взяли міські спортивні громадські організації : Білоцерківська міська федерація футболу  та Федеративне Футбольне Суспільство Білоцерківщини.

В змаганнях взяли участь  вуличні команди,які представляли 8 мікрорайонів:
- вулиця Фастівська - ФК "Промінь";
- збірна команда районів – ФК "Wotan Team";
- район Рибгоспу - ФК "Рибхоз";
- район Заріччя - ФК" Заріччя";
- Піщаний масив – ФК "Колос-Агрофак(БНАУ)";
- збірна команда районів – ФК "Промінь-2";
- район вулиць Грузинський провулок – бул. Михайла Грушевського - ФК "АРЗ";
- район Томилівської – ФК "Томилівська".

За результатами ігор ІІІ місце посіла  команда ФК «Рибхоз», срібні нагороди отримали футболісти команди «Колос-Агрофак (БНАУ)», а переможцями  вуличного зимового турніру стала команда «Промінь».

Кращими футболістами у номінаціях стали:

- кращий бомбардир - Дмитро  Денисюк;
- кращий захисник - Максим  Калач;
- кращий голкіпер - Владислав  Підлісний.

В церемонії нагородження взяли участь: заступник міського голови Олександр Поляруш, начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Білоцерківської міської ради Валентина Коросько, депутат Білоцерківської міської ради Олена Шевченко, директор міського центру фізичного здоров`я населення"Спорт Для Всіх"  Костянтин Павлюк.

Відділ з питань фізичної культури та спорту Білоцерківської міської ради