Відзначення 29-ї річниці виводу військ із Афганістану

|  15. 02. 2018

15 лютого у Білій Церкві, біля каплиці Святого Георгія Побідоносця, відбувся мітинг та покладання квітів з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ї річниці виводу військ з Афганістану.

Під час заходу до присутніх звернувся міський голова Геннадій Дикий: «Ми зібрались сьогодні, щоб вшанувати пам’ять ваших побратимів, які не повернулись із поля бою. Мужніх бійців, які не побоялись піти на війну; яких чекали на Батьківщині матері, дружини, діти... 132 воїни-інтернаціоналісти, які проживали в Київській області, віддали свої життя на афганській війні. 132 дерева висаджено на алеї по бульвару Княгині Ольги як символ кожного воїна, що не повернувся живим».

Також з промовами виступили: народний депутат України Хвича Мепарішвілі, голова Білоцерківської міської громадської організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Федір Потапов, заступник військового комісару Білоцерківського об’єднаного військового комісаріату Олександр Ігнатенко, голова Київського обласного комітету сімей загиблих учасників бойових дій та ветеранів війни Олена Гаврилюк.

Ряд воїнів-інтернаціоналістів були відзначені нагородами Білоцерківського об’єднаного військового комісаріату.

Присутні вшанували хвилиною мовчання всіх полеглих учасників бойових дій та поклали квіти до пам’ятника-каплиці воїнів Афганістану.

Митрополит Білоцерківський та Богуславський Української Православної Церкви Августин провів панахиду за упокій загиблих українців, котрі виконували свій громадянський обов’язок.

У заході також взяли участь депутати Білоцерківської міської ради, воїни-інтернаціоналісти, представники громадськості та журналісти місцевих ЗМІ.