На тендер з модернізації вуличного освітлення у Білій Церкві надійшло вісім пропозицій

|  16. 02. 2018

16 лютого відбулося засідання тендерного комітету департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради, під час якого було відкрито 8 тендерних пропозицій на виконання робіт із модернізації вуличного освітлення у м.Біла Церква, які були отримані з 14 до 16 лютого ц.р. Усього на надання тендерної документації надійшло більш як 20 запитів від профільних компаній з різних міст України (детальніше – тут: https://bc-rada.gov.ua/node/8286). Замовником даних робіт виступив департамент житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради із залученням коштів Північної екологічної фінансової корпорації (NEFCO).

Відкриття тендерних пропозицій було проведено відповідно до поданого ще 02 січня ц.р. оголошення на закупівлю робіт із модернізації вуличного освітлення у м.Біла Церква.

Проект здійснюється відповідно до умов, правил та процедур, встановлених Північною екологічною фінансовою корпорацією. Згідно з цими правилами, членами тендерного комітету була підписана декларація неупередженості та конфіденційності.

Таким чином, було відкрито тендерні пропозиції від таких компаній:

- ТОМ «Миколаїв ТелекомБуд», м.Миколаїв, ціна конкурсної пропозиції – 11524280, 80 грн

- ТОВ «Лед Рішення», м.Харків, інформація з приводу ціни конкурсної пропозиції відсутня;

- ТОВ «ЛК Енерголюкс», м.Одеса, ціна конкурсної пропозиції – 24461494,14 грн;

- ТОВ «Робітня», м.Львів, ціна конкурсної пропозиції – 14980579,00 грн;

- ТОВ «Ескадо-МС», м.Біла Церква, ціна конкурсної пропозиції – 11655594,60 грн;

- ТОВ «Компанія Укренергопром», м.Біла Церква, ціна конкурсної пропозиції – 14950000,00 грн;

- ТОВ «Союз-СвітлоУкраїна», м.Київ, ціна конкурсної пропозиції – 14741957,59 грн;

- ТОВ «Мікс Лайт», ціна конкурсної пропозиції – 16574024,00 грн.

Під час засідання члени тендерного комітету перевірили кожен із отриманих пакунків на відповідність встановленим вимогам участі у тендері, прокоментували наявність документів, які має містити тендерна пропозиція, тощо.

Наступним етапом тендеру стане оцінка та визначення переможця, яка відбуватиметься прозоро – чотирма  інстанціями як в Україні, так і за кордоном.

Варто нагадати, що з переможцем у тендері  «Модернізація вуличного освітлення у м. Біла Церква» буде укладено контракт, що фінансуватиметься коштами кредиту від Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО), націленого на розробку проектно-кошторисної документації, постачання та монтаж усього необхідного електротехнічного обладнання для реконструкції вуличного освітлення низки вулиць м. Біла Церква.

У заході взяли участь: заступник міського голови Валерій Гнатюк, члени тендерного комітету, представник моніторингового консультанта від NEFCO Ігор Комков, представники підприємств – учасників тендеру, журналісти місцевих ЗМІ.

Фотографії до новини тут