Новий фільм про Білу Церкву: щоб більше знати, думати, подорожувати

|  22. 03. 2018

22 березня у Білій Церкві відбулася презентація фільму про Білу Церкву – в рамках Всеукраїнської акції «7 чудес України: Історичні міста і містечка». Це вже п’ятий етап цієї акції. Ініціатором та організатором якої став Фонд Миколи Томенка «Рідна країна».

Під час заходу міський голова Геннадій Дикий висловив вдячність Миколі Томенку за те, що Біла Церква потрапила до цього проекту, наголосив, що вони відіграють важливу роль не тільки у житті міста, але й держави в цілому.

«Без перебільшення, проекти, які Ви здійснюєте, - одні з найголовніших у нашій державі. Якби ми розпочали такі проекти ще в 1991 році, і працювали в такому напрямку, те, можливо, не відбулося б того, що сталося в Криму, на Донбасі та Луганщині. Той хто не знає своєї історії, не має права на майбутнє. А ці проекти висвітлюють справжню історію, яку має знати кожен, - досліджену, написану та обґрунтовану саме нашими істориками», - наголосив міський голова.

Від імені всіх білоцерківців Геннадій Дикий вручив Миколі Томенку два примірника книжки «Історія Білої Церкви», а також фотоальбом історичних пам’яток міста.

Виступаючи перед присутніми, Микола Томенко відмітив, що проект «7 чудес України» триває понад 10 років, і в рамках нього випущено 50 фільмів про різні міста нашої держави. Також розповів про особливості впровадження проекту в Україні, поділився особливостями зйомок у різних містах, а також відмітив, що фільм про Білу Церкву було презентовано на низці центральних телеканалів.

«В основу проекту ми поклали зацікавленість у ньому місцевих громад, потребу в таких фільмах. Цей проект не тільки дає змогу дізнаватися більше про міста України, але й стимулює до роботи місцеву громаду та владу, розширює світогляд людей, спонукає більше подорожувати, аналізувати історію того чи іншого міста», - підкреслив Микола Томенко.

Під час заходу присутні мали змогу переглянути фільм, висловити свої думки з приводу нього.

У заході взяли участь депутати Білоцерківської міської ради, представники громадськості, журналісти ЗМІ.

Дізнатися більш детальну інформацію та переглянути фільм можна тут:  https://bc-rada.gov.ua/node/8502.