Державна служба України з надзвичайних ситуацій

13.06.2018

Служба порятунку закликає громадян не провокувати пожежі у природних екосистемах під час пожежонебезпечного періоду!

Білоцерківський РВ вкотре застерігає громадян бути обережними під час виявлення вибухонебезпечних предметів!

Шановні громадяни! Білоцерківський РВ ГУ ДСНС України у Київській області звертається до вас з проханням дотримуватися основних вимог безпечної поведінки на воді.

Дії при пожежі в міському громадському транспорті

04.06.2018

Вибухонебезпечні предмети: як не стати жертвою небезпечної знахідки?

Бережіть екосистеми від вогню

30.05.2018

Білоцерківський районний відділ ГУ ДСНС України нагадує громадянам правила дій при виявленні підозрілих та вибухових пристроїв

Рятувальники Білоцерківського районного відділу закликають громадян не допускати виникнення пожеж на дачних ділянках

Рятувальники закликають громадян не провокувати пожежі в екосистемах!

29.05.2018

Дотримуйтесь правил під час відпочинку!!!

Що краще мати вдома для забезпечення пожежної безпеки?

Дії при виявленні ВНП (або предметів, схожих на них)

Дайджест новин РВ ГУ ДСНС України на 07.05

«Увага всім!» Що робити, якщо почули сирену

23.04.2018

Рятувальники закликають громадян не провокувати пожежі в екосистемах!

Статистика горіння трави продовж святкових вихідних вражає!

04.04.2018

З метою попередження загибелі людей при виявленні вибухонебезпечних предметів (далі ВНП) необхідно дотримуватися правил поведінки при виявленні таких предметів.

Рятувальники провели профілактичну роботу серед мешканців міста

03.04.2018

Прості правила, які можуть врятувати дитячі життя.