Відбувся звіт вихованців Центру дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання «Дивосвіт» «А у нас у дворі»

|  26. 04. 2018

25 квітня у ПК «БілоцерківМАЗ» відбувся звіт «А у нас у дворі» вихованців Центру «Дивосвіт» за 2017-2018 навчальний рік.

Вже стало традицією, що наприкінці квітня вихованці та педагоги ЦДЮК за місцем проживання «Дивосвіт» управління з питань молоді та спорту звітують про результати своєї річної роботи. За 24 роки педагогічний колектив закладу зробив значимий внесок у соціально-культурний розвиток міста. За ці роки понад  30 тисяч дітей міста у позашкільний час здобували додаткову освіту за інтересами, змістовно проводили дозвілля у дитячо-юнацьких клубах поблизу своїх помешкань.

Протягом цього навчального року вихованці та гуртківці цікаво та корисно проводили своє дозвілля з педагогами-організаторами в 7-ми д/ю клубах за місцем проживання, навчалися в 29-ти різнопрофільних гуртках та студіях, діапазон яких широкий: хореографічні та музично-вокальні, образотворчого та художньо-вжиткового мистецтва, художнього слова і крою та шиття, технічні та спортивні, словесності, журналістики, програмування тощо.

Кожна дитина може користатися послугами клубів за місцем проживання, адже тут немає конкурсного відбору, всі заняття проводяться на безоплатній основі.

Сьогодні в Білій Церкві діє 7 таких клубів, які розташовані в різних мікрорайонах міста та об’єднані в Центр дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання "Дивосвіт". До клубної роботи залучено понад 1500 юних мешканців міста.

На виставці, яка була розгорнута в фойє будинку культури було продемонстровано результати роботи гуртків художньо-вжиткового мистецтва: цікаві поробки вихованців гуртків рукоділля «Оберіг», «Дивосвіт» та творчих об’єднань «Берегиня», «Креатив», «Сувенір», творчі надбання вихованців образотворчого  об’єднання «Чарівний пензлик» та гуртка образотворчого мистецтва, вироби з паперу гуртка паперової пластики та творчого об’єднання «Хендмейдія». Це все зацікавило як юних мешканців міста, так і їх батьків.

Міський голова Геннадій Дикий виступив перед присутніми із побажаннями на майбутнє: «Я надзвичайно радий, що у нашому місті є такі чудові клуби, де діти мають можливість розвиватися: фізично, культурно та духовно. Ми й надалі розвиватимемо цю сферу, щоб діти хотіли ходити на різні гуртки, вдосконалювали свої навички, тішити  батьків своїми успіхами, а головне- змістовно та корисно проводити своє дозвілля!»

Геннадій Дикий відзначив подякою виконавчого комітету міської ради керівника колективу сучасної хореографії «Авангард» Катерину Реву, а також разом із начальником управління молоді та спорту Білоцерківської міської ради Катериною Литвиненко нагородили переможців міського конкурсу - огляду на кращий дитячо-юнацький клуб за місцем проживання:

1 місце – д/ю клуб „Вікторія” ( вул. Леваневського, 65) –  педагог-організатор Алла Петрівна Кузьменко, президент клубу Валерія  Таран;

2 місце – д/ю клуб „Олександрія” ( вул. Сквирське шосе, 254) –  педагог-організатор Олена Олегівна Макаршина, президент клубу Владислав Михальченко;

3 місце – д/ю клуб „Надія”( б-р Олександрійський, 86) –  педагог-організатор Надія Володимирівна Савіцька, президент клубу Катя Сірик.

Також із найщирішими побажаннями до вихованців та викладачів звернулися депутат Київської обласної ради Ольга Бабій та депутат Білоцерківської міської ради Олександр Русс і нагородили їх цінними подарунками.

Дійство на сцені  проходило нетрадиційно,  у стилі тусовки під назвою «А у нас у дворі». Вихованці музично-вокальної студій «Контакт» виконали інструментальні та вокальні композиції, а ансамблі дитячої вокальної «Зразкової студії «Контакт +» представили свої досягнення. Учасники хореографічного «Зразкового аматорського колективу «Надія» та колективу сучасної хореографії «Авангард»  вибрали краще із свого репертуару, щоб показати себе на звіті. КВНівські жарти запропонувала команда театрально-хореографічної студії «Світанок Надросся». Прегарні модниці гуртка крою та шиття  не лише навчились шити одяг, а й показали себе як справжні моделі. Вихованці шкіл словесності, програмування та  гуртка журналістики підготували черговий випуск газети «А у нас у дворі» Центру клубів за місцем проживання «Дивосвіт», який було презентовано на заході. Глядачам також було представлено слайд-шоу про діяльність закладу.

По завершенню програми вихованці студії художнього слова „Мікрофон”, які були ведучими програми, запросили усіх охочих до клубів, адже  їх двері не закриваються у вихідні та на канікули.

У заході взяли участь: рідні та друзі вихованців клубів за місцем проживання, представники громадськості та журналісти місцевих ЗМІ.

Фотографії до новини: тут