Презентовано семитомне зібрання творів Андрія Гудими

|  26. 04. 2018

26 квітня у Білій Церкві відбулася презентація семитомного зібрання творів Андрія Гудими – відомого у нашому міста та далеко за його межами письменника, прозаїка, публіциста, члена Національної спілки письменників України, лауреата численних літературних та літературно-мистецьких премій Почесного громадянина та члена Золотого фонду м. Біла Церква.

До презентованого семитомника увійшли вірші й поеми, історичні романи у віршах та прозі, повісті, п’єси, публіцистичні твори, написані у різні періоди життя Андрія Гудими. Провідні теми творів письменника – воля і незалежність України, соціально значимі проблеми, високі моральні принципи й обвальне падіння духовності в суспільстві, сумні сторінки історії нашої держави, віддзеркалення людських доль у найжорстокіші часи випробувань тощо.

Під час презентації з вітальним словом до присутніх звернулася начальник відділу культури і туризму Білоцерківської міської ради Юлія Ковальська. Вона відмітила, що твори Андрія Гудими відомі серед читачів та користуються популярністю, їх вивчають у школах, а семитомне видання творів є одним із найбільших, яке будь-коли видавалося за життя автора. Юлія Ковальська побажала письменнику втілення нових ідей, видання нових книжок, а також міцного здоров’я, наснаги, радості та довгих років життя.

Друг та колега автора, письменник Володимир Іванців наголосив, що семитомне зібрання містить твори різних жанрів, і в сукупності вони надруковані на 4300 сторінках формату А5. Також пригадав життєвий та творчий шлях письменника, відмітив його працездатність, працелюбність, завзяття до літератури, небайдужість до долі України та українського народу.

Зі словами вітань виступили також представники бібліотек міста, учні, колеги та друзі автора.

Літературну композицію за творами Андрія Гудими підготували учні БЗШ №6.

Під час заходу присутні також переглянули слайд-презентацію, підготовану працівниками Центральної бібліотеки, на тему творчого та життєвого шляху Андрія Гудими.

У заході взяли участь представники творчої інтелігенції міста, громадськості, колеги та друзі письменника, журналісти місцевих ЗМІ.