Відбулося засідання «круглого столу» з питань регулювання тарифів на послуги КП БМР «Будинок урочистих подій»

|  21. 05. 2018

21 травня у Білій Церкві відбулося засідання «круглого столу» щодо обговорення регуляторного акту про тарифи на послуги, які надаються КП БМР «Будинок урочистих подій» у новій редакції, що були оприлюднені на офіційному сайті Білоцерківської міської ради 13 квітня 2018 року ( http://bc-rada.gov.ua/node/8664 ). Засідання провела заступник міського голови Інна Новогребельська.

Даний регуляторний акт та аналіз регуляторного впливу до нього розроблені у зв’язку з необхідністю регулювання діючих із 2015 року тарифів на окремі види послуг, що надаються населенню КП БМР «Будинок урочистих подій».

Утримання підприємства відбувається за рахунок коштів, сплачених споживачами послуг - населенням. Тарифи на послуги, які надаються КП БМР «Будинок урочистих подій» не переглядалися з 07 квітня 2015 року. За цей період значно зросли ціни на послуги та енергоносії, мінімальна заробітна плата зросла із 1218 гривень до 3723 гривень. Тому дані тарифи потребують перегляду та приведення до їх економічного обґрунтування.

Обраний спосіб вирішення проблеми (підвищення тарифів на послуги) повністю її вирішує, побудований згідно до вимог регулювання центрального рівня, забезпечує принципи державної регуляторної політики та забезпечує реальне відображення витрат та переліку послуг.

Учасники «круглого столу», дійшли до висновку, що такі регулювання тарифів на послуги цілком  виправдані та коливаються в межах від 21% до 60%. Даний проект рішення буде внесений до порядку денного засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради.

У заході взяли участь: директор КП БМР «Будинок урочистих подій» Тетяна Бурківська, начальник управління економіки міської ради Олена Карпенко та начальник відділу культури і туризму міської ради Юлія Ковальська.