Шановні жителі м.Біла Церква! Відбудуться громадські обговорення з питань охорони громадського порядку з мешканцями мікрорайону «Критий ринок».

Дата :
2018-05-24

Шановні жителі м.Біла Церква!

19 червня 2018 року о 17.00 у приміщенні Білоцерківської спеціалізованої природничо-математичної школи І-ІІІ ступенів № 16 ім. М.О. Кириленка, що знаходиться за адресою: вул. Зелена, 21, відбудуться громадські обговорення з питань охорони громадського порядку з мешканцями мікрорайону «Критий ринок».

З метою формування порядку денного обговорень та визначення можливих проблемних питань, просимо надсилати інформацію до виконавчого комітету Білоцерківської міської ради на адресу: м. Біла Церква, вул. Я. Мудрого, 15 або на електронну адресу: [email protected]

Виконавчий комітет міської ради