Питання охорони громадського порядку обговорили із мешканцями центральної частини міста

|  24. 05. 2018

22 травня, відповідно до рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 13 березня 2018 року № 102 «Про затвердження спільного річного календарного плану проведення громадських обговорень  з питань охорони громадського порядку у місті Біла Церква на 2018 рік», у приміщенні Першої Білоцерківської гімназії, відбулося громадське обговорення з питань охорони громадського порядку з мешканцями мікрорайону «Центральний».

На порядку денному були такі питання:

1. Звіт дільничного офіцера поліції про стан правопорядку та злочинності на підконтрольній території.

2. Надання пропозицій та зауважень з питань забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, присутніми мешканцями.

Відповідно до інформації, наданої дільничним офіцером поліції - лейтенантом поліції  Владиславом Малюком, за 2018 рік, у ході проведення оперативно-розшукових заходів на дільничному пункті мікрорайону «Центральний» Білоцерківського ВП ГУНП України в Київській області, у середньому за місяць фіксується від 10 до 20 адміністративних правопорушень, у результаті чого дільничні складають протоколи про  адміністративне правопорушення.

Найбільш поширеними на території дільниці є наступні правопорушення:

- за ст.173-2 КУпАП – вчинення насильства в сім’ї;

- за ст. 178 КУпАП – розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях;

- за ст. 156 КУпАП – порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями;

- за ст. 160 КУпАП - торгівля з рук у невстановлених місцях.

Що стосується злочинів, спостерігається збільшення вчинення дрібних крадіжок, крадіжок з проникненням у житло, незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів як з метою так і без мети збуту.

Дільничні систематично проводять профілактичні бесіди з наркозалежними особами,  спрямовані на протидію розповсюдження наркотичних засобів і психотропних речовин.

Під час обговорення присутні громадяни також мали змогу здійснити анонімне анкетування щодо стану правопорядку, злочинності на території мікрорайону та надати оцінку роботі дільничного офіцера поліції.

Додатково інформуємо, що у відповідності до календарного плану проведення громадських обговорень, затвердженого вищевказаним рішенням, протягом поточного року такі обговорення відбудуться в мікрорайонах: «Критий ринок» - 19 червня в ЗОШ № 16, «Леваневського» - 25 вересня в ЗОШ № 4 та «Таращанський» – 20 листопада в ЗОШ № 22.