У ЗОШ Білої Церкви пролунав Останній дзвоник

|  25. 05. 2018

25 травня в м. Біла Церква відбулося свято Останнього дзвоника у загальноосвітніх закладах міста.

Освітня система Білої Церкви представлена 26 денними закладами загальної середньої освіти, в яких навчається близько 20 тис. учнів.  У цьому навчальному році  1091 випускник одержить атестат про повну загальну середню освіту, свідоцтва про базову середню освіту отримають - 1854 учня. Крім того в місті функціонують дві вечірні школи, в яких навчаються майже 400 учнів.

Привітати усіх учнів із закінченням навчального року, а випускників –із завершенням важливого етапу в житті  - завершенням загальної середньої освіти та початком іншого, дорослого життя,  у  Білоцерківське навчально-виховне об’єднання «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня» завітав міський голова Геннадій Дикий. Він побажав, щоб шлях кожного випускника був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Висловив впевненість, що кожен з них  реалізуєте власні здібності, таланти, побудує власну успішну долю та неодмінно зробить особистий внесок у розвиток рідного міста та держави. Міський голова також побажав  досягнути високих успіхів усім школярам, випускникам та педагогічному колективу.

Слова вітань та настанов на успішне і щасливе  майбутнє життя висловив директор Першої Білоцерківської гімназії Борис Смуток та почесні гості свята.

На святі останнього дзвоника у Першій Білоцерківській гімназії був присутній  начальник управління освіти та науки міської ради Ю.Петрик, депутати міської ради.

У проведенні свята останнього дзвоника в загальноосвітніх закладах міста взяли участь депутати та члени виконавчого комітету міської ради, заступники міського голови, представники громадськості міста, журналісти місцевих ЗМІ.

Фотографії до новини: тут