Завжди на сторожі правопорядку, спокою та безпеки

|  04. 07. 2018

04 липня у Білій Церкві відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Національної поліції України.

Звертаючись до присутніх, міський голова Геннадій Дикий висловив вдячність представникам Білоцерківського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області за нелегку щоденну працю. Також наголосив, що три роки – невеликий термін для реформування такого серйозного підрозділу, як білоцерківський відділ поліції, проте навіть за цей короткий час поліцейським вдалося здобути головне – довіру громадян до правоохоронних органів.

«Сьогодні люди відчувають себе захищеними, вам довіряють, до вас звертаються – і це найголовніше. Тільки в такій співпраці, коли Національна поліція діє спільно з усіма громадянами України в цілому і жителями Білої Церкви зокрема, можна буде побороти злочинність. Дякую вам за вашу роботу, бажаю здоров’я, успіхів, благополуччя в родинах. А враховуючи ту небезпеку, з якою ви стикаєтесь щодня, – берегти себе та Україну!» - зазначив міський голова.

Зі словами вітань до особового складу звернувся начальник Білоцерківського відділу поліції майор поліції Геннадій Мельниченко, який побажав присутнім міцного здоров’я, терпіння, достатку, сімейного добробуту. Військовий комісар Білоцерківського об’єднаного військового комісаріату полковник Ігор Богданевич, вітаючи присутніх, відмітив, що нині завдяки співпраці військовослужбовців та представників поліції вдається виконувати важливу місію захисту суверенітету держави, підтримки правопорядку в місті та районі.

Слова вітань та вдячності на адресу поліцейських сказали також: голова ГО «Всеукраїнська асоціація учасників бойових дій» В’ячеслав Вовченко, в.о. директора державного дендрологічного парку НАН України «Олександрія» Наталія Бойко, представники Білоцерківського національного аграрного університету.

Цього ж дня у стінах установи працівників білоцерківської поліції привітали начальник КП БМР «Муніципальна варта» Сергій Возненко, який наголосив, що білоцерківські поліцейські були і є кращими на Київщині, а також побажав подальших професійних здобутків і гідної винагороди праці; голови Білоцерківської районної державної адміністрації Геннадія Джегура, представників Асоціації ветеранів органів внутрішніх справ та ін.

За зразкове виконання службових обов’язків, активну громадянську позицію та з нагоди свята кращим працівникам поліції були вручені грамоти Білоцерківської міської ради та її виконавчого комітету, Білоцерківського об’єднаного міського військового комісаріату, подяки Білоцерківської районної адміністрації, подяки та грамоти керівництва відділу, а також квіти.

Під час заходу поліцейські продемонстрували показові виступи із затримання злочинців та провели майстер-класи для наймолодших учасників заходу.

З творчими номерами виступили вихованці шкіл мистецтв та творчий колектив БНАУ.

Хвилиною мовчання та покладанням квітів присутні вшанували пам’ять загиблих колег.

У заході взяли участь представники громадськості, журналісти місцевих ЗМІ.

Фотографії до новини: тут