Відбувся «круглий стіл» з питань співпраці Білоцерківського відділення ГУ ДФС у Київській області та представниками місцевих адміністрацій

|  11. 07. 2018

10 липня у Білій Церкві відбулося засідання «круглого столу» з питань співпраці у галузі сплати місцевих податків. Зустрічі проводяться за ініціативи адміністрації ГУ ДФС у Київській області з представниками місцевих адміністрацій, найбільших ОТГ і райдержадміністрацій.

У «круглому столі» взяли участь: начальник Білоцерківського відділення ГУ ДФС у Київській області Павло Козирєв,  начальник відділу погашення боргу Білоцерківського відділення ГУ ДФС у Київській області Леся Довгаль, заступник начальника відділу податків і зборів з юридичних осіб Білоцерківського відділення ГУ ДФС у Київській області Вадим Вознюк, заступник начальника відділу контрольно-перевірочної роботи управління податків і зборів з фізичних осіб Оксана Карпенко, профільні заступники голів міських та селищних рад.

У ході обговорення профільні спеціалісти відповіли на проблемні питання, які виникають під час організації роботи щодо адміністрування податків і зборів, обговорили план майбутньої співпраці, та відзначили, що такі зустрічі необхідні для визначення проблем на місцях, конструктивного діалогу влади та бізнесу.

Зокрема Павло Козирєв зупинився на питаннях реформування фіскальної служби, ставок місцевих податків і зборів, а також щодо надання профільної допомоги усім, хто входить в зону відповідальності Білоцерківського  відділення.

Основним результатом співпраці органів ДФС, міських та сільських рад повинно бути створення плану заходів щодо наповнення місцевого бюджету, подолання корупції та поліпшення якості роботи зазначених відомств.

У заході взяли участь: заступник міського голови Інна Новогребельська, журналісти місцевих ЗМІ.