Бондарчук Наталія Володимирівна

Бондарчук Наталія Володимирівна народилася 07 вересня 1990 року в с. Радчиха Катеринопільського району Черкаської області, громадянка України.

З вересня 1997 року по травень 2004 рік навчалася в Радчиській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів.

Восени 2004 року вступила до восьмого класу Катеринопільського ліцею Катеринопільської районної ради Черкаської області, де навчалася до 2007 року та отримала атестат про повну загальну середню освіту. Того ж року, вступила до Київського національного торговельно - економічного університету на факультет економіки, менеджменту та права за спеціальністю правове забезпечення безпеки підприємницької діяльності, який закінчила в травні місяці 2012 року та отримала повну вишу освіту за спеціальністю «Правознавство» і здобула кваліфікацію магістра з правознавства.

18 вересня 2012 року прийнята на службу в органи внутрішніх справ України на посаду дільничного інспектора міліції Звенигородського РВ ( з обслуговування Звенигородського району та м. Ватутіне) УМВС України в Черкаській області.

16  квітня 2013 року призначена на посаду старшого інспектора по роботі з населенням та громадськими формуваннями. Головою Звенигородської районної ради В.П. Кучером нагороджена грамотою за сумлінне виконання службових обов'язків.

З липня 2014 року по квітень 2015 року працювала дільничним інспектором міліції Придніпровського РВ в м. Черкаси УМВС України в Черкаській області.

В квітні 2015 року призначена на посаду старшого інспектора слідчого відділу Звенигородського РВ ( з обслуговування Звенигородського району та м. Ватутіне) УМВС України в Черкаській області.

07 листопада 2015 року прийнята на службу до Національної поліції України на посаду слідчого Звенигородського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області.

17  червня 2016 року звільнена зі служби в Національній поліції України за власним бажанням.

З 05 серпня 2016 року і на даний час працює у Смілянському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги на посаді заступника начальника відділу «Звенигородське бюро правової допомоги».

Незаміжня, дітей не має.