ПОВІДОМЛЕННЯ про завершення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території сектору № 13 міста Біла Церква, обмеженого просп. Князя Володимира, вул. Шевченка, вул. Шолом-Алейхема ...

Дата :
2018-08-13

ПОВІДОМЛЕННЯ
про завершення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території сектору № 13 міста Біла Церква, обмеженого просп. Князя Володимира, вул. Шевченка, вул. Шолом-Алейхема та пров. Гризодубової першим

14 серпня 2018 року, у відповідності ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів від 25.05.2011 № 555, закінчилися громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території сектору № 13 міста Біла Церква, обмеженого просп. Князя Володимира, вул. Шевченка, вул. Шолом-Алейхема та пров. Гризодубової першим. Оголошення про проведення громадського слухання було розміщено на сайті Білоцерківської міської ради  https://new.bc-rada.gov.ua/  та опубліковано у газеті «Громадська думка».

20 липня 2018 року була проведена презентація детального плану території сектору № 13 міста Біла Церква, обмеженого просп. Князя Володимира, вул. Шевченка, вул. Шолом-Алейхема та пров. Гризодубової першим, розробленого суб'єктом підприємницької діяльності - фізичною особою Бабичем Юрієм Івановичем на замовлення управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради, у приміщенні управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради.

В.п. начальника управління                                                           С. Павлова