Затверджено перелік проектів Громадського бюджету, які допускають до голосування

|  14. 08. 2018

14 серпня відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова Геннадій Дикий. Під час засідання було розглянуто низку питань, важливих для життєдіяльності міста.

Про затвердження переліків проектів громадського бюджету (бюджету участі) у м. Біла Церква на 2019 рік доповіла  заступник міського голови Інна Новогребельська.

Як було зазначено, до участі в голосування було допущено 15 великих проектів на загальну суму 13 015 372,19 грн та 2 малих на загальну суму 509 610,9 грн.

Інна Новогребельська наголосила, що конкурс проектів до Громадського бюджету проводиться у Білій Церкві вже другий рік поспіль; цьогоріч було подано 48 проектів, один з яких був відкликаний автором. Усі проекти були опрацьовані відповідними службами, було проведено кілька засідань робочої групи, під час яких були детально вивчені всі можливі зауваження, внесено відповідні поправки. Таким чином, до голосування були допущені ті проекти, які не викликали зауважень.

Прийом проектів до Громадського бюджету 2019 був розпочатий у травні ц.р. (https://bc-rada.gov.ua/node/8669), відповідно до рішення міської ради №2014-48-VII 29 березня 2018 року «Про затвердження Положення про громадський бюджет (бюджет участі) у м. Біла Церква в новій редакції», з яким можна ознайомитися на офіційному сайті Білоцерківської міської ради.

Відповідно до даного Положення, голосування, встановлення результатів та визначення переможців проводиться:

-   на офіційному сайті Білоцерківської міської ради bc-rada.gov.ua у розділі «Громадський бюджет» шляхом заповнення електронної версії анкети. Доступ до електронної анкети для голосування на сайті міської ради можливий після реєстрації та авторизації (ідентифікації) на сайті;

у затверджених рішенням виконавчого комітету Білоцерківської міської ради пунктах для голосування шляхом заповнення друкованої версії бланку для голосування, який можна отримати в цих пунктах. У пунктах для голосування можна буде також ознайомитись з переліком проектів, допущених до голосування.

Голосування буде проводитися у першій половині вересня ц.р. визначеної протокольним рішенням Робочого органу після оприлюднення допущених для участі у голосуванні проектів на офіційному сайті Білоцерківської міської ради.

Варто також наголосити: процес голосування є відкритим, у ньому може взяти участь кожен житель міста Біла Церква (громадяни України віком від 14 років, які зареєстровані або проживають на території м. Біла Церква, що підтверджується офіційними документами), віддавши один голос за малий проект та один голос за великий проект.

Перелік великих проектів, які допускаються до голосування

№ Про-екту

Назва проекту

Автор проекту