Затверджено норми споживання теплової енергії на об’єктах теплопостачання КП БМР «Білоцерківтепломережа»

|  15. 08. 2018

Під час засідання виконком затвердив норми споживання теплової енергії на об’єктах теплопостачання комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа» для населення в м. Біла Церква. Зокрема, прийнятим рішенням передбачено затвердити норми споживання теплової енергії на 1 кв.м. загальної площі на опалення багатоквартирних будинків в м.Біла Церква для категорій населення: 1-2 поверхових будинків - 0,319 Гкал/год*м2; 3-4-поверхових - 0,184 Гкал/год*м2; для будинків, які мають 5 і більше поверхів - 0,122 Гкал/год*м2. Варто зауважити, що Норми споживання теплової енергії на 1 кв.м. загальної площі на опалення багатоквартирних будинків м. Біла Церква для категорії населення визначені згідно КТМ 204 України 244-94 «Норми та вказівки по нормуванню витрат палива та теплової енергії на опалення житлових та громадських споруд».

Даним рішенням також було встановлено середньозважену норму споживання теплової енергії на 1 кв.м. загальної площі на опалення багатоквартирних будинків м. Біла Церква для категорії  населення в розмірі 0,167 Гкал/кв.м.

Як було зазначено під час обговорення даного питання, у Білій Церкві є ряд будинків, які не обладнанні лічильниками теплової енергії. Розрахунок кількості теплової енергії, яка витрачається на опалення 1 кв.м.площі потрібний для того, щоб встановити тариф. Останній раз норма витрат теплової енергії на 1 кв.м. була затверджена у 2012 році і становила 0,155 Гкал/кв.м.

Відповідно до прийнятого рішення, норми споживання теплової енергії на 1 кв.м. загальної площі на опалення багатоквартирних будинків м. Біла Церква категорії населення для використання комунальним підприємством Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа» будуть введені в дію при наданні комунальних послуг з централізованого опалення та постачання гарячої води з початку опалювального сезону 2018-2019 років.