Освітні питання

|  15. 08. 2018

Під час засідання також було внесено зміни до рішення виконавчого комітету  від 29 серпня 2017 року №307 «Про затвердження складу експертної комісії для визначення кандидатів  на нагородження стипендією міського голови «Обдарованість». Як зазначив начальник управління освіти у науки Білоцерківської міської ради Юрій Петрик, дана стипендія виплачується 50 кращим учням Білої Церкви протягом року. Рішення про стипендіатів приймається комісійно перед початком навчального року. У зв’язку з кадровими змінами, призначено нового очільника даної комісії – відтепер ним буде заступник міського голови Валерій Гнатюк.

Члени виконавчого комітету підтримали рішення щодо вшанування спортивних досягнень О.В.Медведя, триразового чемпіона Олімпійських ігор, семиразового чемпіона Світу, триразового чемпіона Європи з вільної боротьби, Почесного громадянина міста Біла Церква, встановленням пам’ятної дошки на фасаді Білоцерківського колегіуму як старого приміщення середньої школи №16, у якій навчався легендарний спортсмен.

Також було розглянуто проект рішення «Про роботу комунального закладу Білоцерківської міської ради Білоцерківська дитяча музична школа № 2 у 2018/2019 навчальному році», з якого доповіла начальник відділу культури і туризму міської ради Юлія Ковальська. Зокрема, рішенням передбачено проведення інвестиційного конкурсу у відповідності до рішення виконавчого  комітету  міської ради від 26 серпня 2008 року № 376 «Про затвердження Положення про порядок проведення інвестиційних конкурсів та про конкурсну комісію з реалізації інвестиційних проектів та залучення інвестора».

Також було обговорено питання забезпечення організації навчального процесу учнів Білоцерківської дитячої музичної школи №2, (б-р Олександрійський, 71), оскільки дане приміщення визнано непридатним для подальшої експлуатації.