Безпечне місто Біла Церква

камер вже працює в нашому місті, які під’єднані до єдиного міського відеоспостереження в рамках впровадження програми «Безпечне містоБіла Церква» (СМАРТ-СІТІ: Безпека).

 

 

Програма «Безпечне місто Біла Церква» прийнята для підвищення рівня громадської безпеки та безпеки середовища проживання шляхом впровадження в місті комплексної інформаційно-аналітичної системи для забезпечення належного моніторингу, виявлення та запобігати потенційним загрозам на важливих об’єктах міста, об’єктах благоустрою та комунальної сфери, швидкого реагування та централізованого управління життєдіяльністю міста.

Створено й обладнано моніторинговий центр, куди надходить зображення з відеокамер. Вже зараз функціонує система розпізнавання номерів автомобілів з камер, які обладнані на в’їздах, виїздах з Білої Церкви. Поступово до єдиного міського відеоспостереження будуть підключатися заклади, підприємства та установи комунальної власності. Приватні особи та суб’єкти господарювання також можуть приєднатися до системи та зробити місто безпечнішим.