Заслужені нагороди знайшли своїх Героїв

|  31. 08. 2018

31 серпня у Білій Церкві відбулося нагородження військовослужбовців, які виборювали мир та незалежність на сході України.

З вітаннями та словами вдячності до військових звернувся голова Конгресу Громадянського суспільства України, перший командувач Військово-Морських Сил України, народний депутат України двох скликань, віце-адмірал Борис Кожин.

За патріотизм та відданість рідній державі, сміливість та рішучість при виконанні завдань, а також з нагоди 27 річниці Незалежності України ряд військовослужбовців були нагороджені відзнаками: «Патріот України», «Сильний духом», «Захиснику України», «20 років ВМСУ», «Слава ВМСУ». Доповненням до відзнак стали символічні подарунки – книги та іконки.

Під час заходу виступила також народна артистка України Наталія Шелепницька.

У заході взяли участь: секретар Білоцерківської міської ради Вадим Кошель, депутат Білоцерківської міської ради Ігор Гейло, радник міського голови Микола Антонюк, представники структурних підрозділів міської ради, громадськості, військовослужбовці, журналісти місцевих ЗМІ та ін.