Двійко нових білоцерківців з’явилися на світ у День міста

|  09. 09. 2018

09 вересня у рамках святкування Дня міста відбулася традиційна акція «Новий громадянин міста».

Цього року у День народження Білої Церкви на світ з’явилося два малюки: дівчинка та хлопчик.

Дівчинка стала другою дитиною у сім’ї Маликів, а хлопчик, якого планують назвати Давидом, — вже п’ятий у сім’ї Іщенків. Але обидві матусі однаково радіють появі на світ ще одного маленького життя у таке чудове для міста свято.

Міський голова Геннадій Дикий та начальник управління з питань молоді та спорту міської ради Катерина Литвиненко привітали щасливих матусь і подарували їм квіти та подарунки для немовлят.

«Хай ці чудові дітки ростуть здоровими, розумними, веселими, активними і роблять вас тільки щасливими батьками. Бажаю, щоб вони стали вашою гордістю. Терпіння вам, спокою і мільйон можливостей для забезпечення найкращим своїх янголят», -  побажав міський голова.

За інформацією головного лікаря міського пологового будинку Анатолія Бондаря, з початку цього року в місті народилося 936 дітей, серед яких 11 двійнят.

Від усього серця бажаємо діткам та їхнім батькам міцного здоров’я та благополуччя!