Виконком прийняв низку важливих рішень для життєдіяльності міста

|  12. 09. 2018

Члени виконавчого комітету також прийняли рішення про уповноваження посадових осіб на складання протоколів про адміністративні правопорушення. Керуючий справами виконавчого комітету міської ради Сергій Постівий, який доповів з даного питання, наголосив, що раніше на складання протоколів про адміністративні правопорушення було уповноважено близько 90 осіб, і подекуди їхні повноваження не збігалися із правовими засадами їхньої діяльності. Тож спільно з представниками структурних підрозділів та міської ради були проведені обговорення, у результаті яких було визначено 8 осіб, які уповноважені на складання протоколів про адміністративні правопорушення.

Під час засідання виконкому також був затверджений місцевий план розвитку системи надання соціальних послуг для  дітей і сімей з дітьми та реформування закладів  інституційного догляду у м. Біла Церква на 2018-2026 роки. Зокрема рішенням передбачено виконання низки завдань з метою управління процесом реалізації місцевого плану, розвитку системи надання соціальних послуг; реформування центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Злагода»; навчання та підвищення кваліфікації спеціалістів служб у справах дітей та сім’ї, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, фахівців із соціальної роботи, спеціалістів сфери соціального захисту, освіти та охорони здоров’я, закладів інституційного догляду, що підлягають реформуванню, а також у підготовці фахівців для надання соціальних, медичних та освітніх послуг для дітей та сімей з дітьми.

Також були прийняті рішення:

- Про створення комісії по передачі з балансу виконавчого комітету Білоцерківської міської ради на баланс комунальних підприємств Білоцерківської міської ради нерухомого майна;

- Про демонтаж тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, розміщених в складі зупинки громадського транспорту «Районна лікарня» по вул. Таращанській у м.Біла Церква;

- Про несення змін в додаток до рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 28 серпня 2018 року № 439 «Про внесення змін в додаток до рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від  12 липня 2018 року № 323 «Про затвердження переліку об’єктів і заходів, що фінансуються  у 2018 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій»;

- Низку рішень щодо затвердження складу комісій з питань визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості на вул. Карбишева, 4, Леваневського, 67, Таращанська, 18 у м.Біла Церква, а також на території кладовищ «Старокиївське», «Старозарічанське», «Сухий Яр»;

- Про встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення;

- Про затвердження складу архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради та положення про неї тощо.

Крім того, було розглянуто низку питань щодо зміни адреси нежитлових будівель та присвоєння адрес земельним ділянкам; надання дозволів на розміщення об’єктів зовнішньої реклами ряду фізичних осіб-підприємців. Також було обговорено низку комунальних, майнових та опікунських питань, з яких були прийняті відповідні рішення.