Урочистості з нагоди Дня працівників фармацевтичної галузі

|  13. 09. 2018

12 вересня у Білій Церкві відбулися урочистості з нагоди Дня працівників фармацевтичної галузі, який згідно з Указом Президента України щороку відзначається  в третю суботу вересня.

На сьогодні фармацевтична галузь включає в себе підготовку кадрів, наукові дослідження, виробництво, контроль якості ліків, їх реалізацію та інформаційне поле. Тож від імені міського голови Геннадія Дикого присутніх – усіх, хто працює в зазначених напрямках, представників фармацевтичної галузі Київщини – привітав радник міського голови Микола Антонюк. Він наголосив, що саме зусиллями працівників фармацевтичної галузі створюються всі можливості для того, аби жителі Білої Церкви та Київщини були забезпечені лікарськими засобами у повному обсязі. Також відмітив, що фармацевти у певній мірі виконують функцію і лікарів, є надійними партнерами лікарняних закладів міста, адже завжди можуть прийти на допомогу хворим, порадивши ті чи інші ліки.

Представникам фармацевтичної галузі висловили вдячність за професіоналізм, постійне вдосконалення своєї майстерності, побажали здоров’я, багатства, розвитку та процвітання.

З вітальним словом до присутніх звернулася також голова комісії з питань охорони здоров’я Київської обласної ради Наталія Бігарі, яка наголосила, що фармацевт, по суті, є правою рукою лікаря, адже робота фармацевта так само є напруженою та складною. Також побажала присутнім  родинного затишку, щастя, тепла, розуміння та благополуччя.

Свої  найкращі вітання та побажання присутнім також адресували:  голова правління Всеукраїнської фармацевтичної палати Олег Клімов, Заслужений лікар України, головний лікар дитячої стоматологічної поліклініки Світлана Скульська, голова правління Київської обласної асоціації аптечних працівників, Заслужений працівник фармації України Людмила Горюнова та ін.

Представники фармацевтичної галузі Київщини були відзначені грамотами Білоцерківської міської ради та виконавчого комітету з грошовими винагородами, почесними грамотами департаменту охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації, почесними грамотами громадської організації «Всеукраїнська фармацевтична палата», почесними грамотами Київської обласної асоціації аптечних працівників тощо.

Продовженням урочистого дійства стали виступи артистів Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім.П.Саксаганського.

У заході взяли участь представники громадськості, журналісти місцевих ЗМІ.