Вболіватимемо за наших землячок під час ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор

|  01. 10. 2018

З 06 по 18 жовтня в аргентинському Буенос-Айресі  відбудуться ІІІ літні Юнацькі Олімпійські ігри. 55 юних атлетів з 19-ти регіонів представлятимуть Україну. П’ятеро юних олімпійців вибороли право захищати честь Київщини та України на найпрестижнішому спортивному форумі Планети, відповідно до здобутих ліцензій для участі в Іграх та пропозицій національних федерацій. Представники Київської області виступатимуть у чотирьох видах спорту, а саме: бокс, вільна боротьба, велоспорт та легка атлетика.

Серед спортсменів з Київщини й наша землячка -  майстер спорту України з велосипедного спорту Ольга Кулинич. Ольга є, членом збірної команди України основного складу, багаторазовим переможцем чемпіонатів України на шосе та треку. У 2017 році вона стала чемпіонкою Європи на треку серед юніорів в груповій гонці, та завоювала друге місце в олімпійському омніумі.

Цього року Ольга Кулинич брала участь у:

- чемпіонаті Європи на шосе (серед молоді до 23 років, юніори та юніорки) (Португалія, липень). Здобула 7 місце в індивід. гонці на час, 8 місце в індивід. гонці (юніорки);

- чемпіонаті Європи з велоспорту  на треку (Швейцарія, серпень ). Посіла 2 місце в груповій гонці серед юнорок, 6 місце в парній гонці медісон серед жінок до 23 років.

- чемпіонаті Світу з велоспорту на шосе, (Швейцарія, серпень). Здобула 5 місце в індивід. груповій гонці серед юніорок;

- чемпіонаті Світу з велоспорту, (Австрія, вересень). Виборола 12 місце в індивід. гонці, 14 в  груповій гонці серед юніорок.

Ольга Кулинич є вихованкою КЗ КОР «Київська обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву «Промінь» з велосипедного спорту, тренер – Сергій Чмирук, заслужений тренер України, випускницею ЗОШ № 5.

01 жовтня міський голова Білої Церкви Геннадій Дикий зустрівся із Ольгою та її тренером Сергієм Дмитровичем, аби побажати юній спортсменці  гарно виступити та здобути перемогу.

«Від усієї громади міста та від себе особисто бажаю успіхів та перемог. Ми будемо  щиро вболівати за вас. Дякую тренеру за виховання спортсменів такого високого рівня, дуже приємно що ми маємо та розвиваємо  таких обдарованих дітей. Завдяки вам про Білу Церкву знають на міжнародному рівні», - наголосив Геннадій Дикий та вручив Ользі та її тренеру пам’ятні подарунки та прапор Білої Церви, щоб спортсмени відчували підтримку рідного міста у Буенос-Айресі .

Міський голова також обговорив перспективи розвитку велосипедного спорту у місті, відмітив, що рівень виховання велосипедистів, який досягла школа КЗ КОР «Київська обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву «Промінь» обов’язково потрібно зберегти.

Варто зауважити, що на ці престижні змагання вже відбула ще одна представниця нашого міста – легкоатлетка Наталія Дишлюк. Наталія вихованка КЗ КОР «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури та спорту», на юнацькі Олімпійські ігри відібралася на юнацькому чемпіонаті Європи у Дьйорі (Угорщина) у липні цього року. Спортсменка виступала на дистанції 400 метрів, де стала 11-ю (55,33 с).