Скажи «НІ» раку молочної залози

|  17. 10. 2018

17 жовтня у Білій Церкві відбулася Третя хода білоцерківських жінок проти раку молочної залози, ініціатором якої  виступила Білоцерківська міська громадська організація «Вікторія» (голова – Ніна Скоробагатько). Захід відбувся традиційно у рамках відзначення щорічного місяця боротьби із раком молочної залози – жовтня, який був проголошений таким Всесвітньою організацією охорони здоров’я у 1993 році.

Від імені міського голови Геннадія Дикого до присутніх звернулася його заступник Катерина Литвиненко, яка наголосила, що ця проблема стосується кожної жінки, і міською владою вживається низка заходів щодо підтримки людей, які мають онкозахворювання, діє міська програма «Турбота» тощо, а жінкам побажала здоров’я, наснаги та благополуччя.

До присутніх також звернулися депутати Білоцерківської міської ради Юрій Петрик, Ігор Гейло; голова Білоцерківської районної державної адміністрації, депутат Білоцерківської міської ради Геннадій Джегур, який передав Білоцерківському онкологічному диспансеру сертифікат на придбання необхідного обладнання; заступник голови Білоцерківської районної державної адміністрації Юрій Савчук; головний лікар Білоцерківського онкологічного диспансеру Ярослав Колесник та ін.

Благочинний Білоцерківського району, настоятель церкви Покрова Божої Матері української православної церкви Київського патріархату Микола Гопайнич побажав присутнім сили духу і підтримки Всевишнього у боротьбі з недугами, а також передав громадській організації «Вікторія» символічний подарунок – ікону Богородиці.

Під час заходу наголосили, що жінка – це основа родини, тому саме жінкам варто уважно ставитися до свого здоров’я, а чоловікам – всіляко сприяти цьому, і в разі виникнення підозри щодо наявності захворювання вчасно звертатися до лікаря.

Свої творчі дарунки під час презентували: учениця Білоцерківського НВО «Перша Білоцерківська гімназія» Вероніка Морська та учениця Білоцерківської спеціалізованої школи №12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій Яна Паюнова, зведена коробка барабанщиць у складі вихованок Гімназії №2 м.Біла Церква.

У заході також взяли участь: депутати Білоцерківської міської ради Юрій Кошляк, Олександр Даліба, Юрій Балас, начальник управління охорони здоров’я Білоцерківської міської ради Денис Яблонський, представники учнівської молоді, громадськості, духовенства, журналісти місцевих ЗМІ.