Відбулося засідання містобудівної ради Білої Церкви

|  18. 10. 2018

18 жовтня у Білій Церкві відбулося засідання містобудівної ради, під час якої було розглянуто низку важливих для міста питань.

Зокрема до порядку денного засідання увійшли питання щодо розроблення детальних планів територій сектору №13 м.Біла Церква, обмеженого просп.Князя Володимира, вул.Шевченка, вул.Шолом-Алейхема та Провулком Гризодубової Першим; проекту коригування схеми вуличної дорожньої мережі міського та зовнішнього транспорту міста Біла Церква; розроблення детального плану території сектору №16 м.Біла Церква, обмеженого просп.Князя Володимира, р.Протока, р.Рось та вул.Заярська; розроблення детального плану території сектору №17 м.Біла Церква, обмеженого просп.Князя Володимира, пров.Раскової Перший, р.Рось та р.Протока, у тому числі розроблення детального плану території сектору №29 м.Біла Церква, обмеженого р.Протока, вул.Рибна, вул.Героїв Крут, бульв.Княгині Ольги, вул.Некрасова та вул.Леваневського.

Порядок денний доповнили також питанням щодо формування велосипедної інфраструктури міста, її поєднанням із схеми вуличної дорожньої мережі автотранспорту, а в пункті «Різне» заслухали інформацію про проведення архітектурних конкурсів.

Під час засідання розглянули також питання щодо можливостей розширення (перспективного розвитку) міського кладовища відповідно до Генерального плану Білої Церкви та з урахуваннях демографічних тенденцій у місті, «червоних ліній» тощо.

У заході взяли участь: секретар Білоцерківської міської ради Вадим Кошель, заступник міського голови Валерій Гнатюк, керуючий справами виконавчого комітету Білоцерківської міської ради Сергій Постівий, депутати Білоцерківської міської ради Андрій Король, Володимир Бабенко, Володимир Вовкотруб, Сергій Грисюк, Сергій Мартинюк, Дмитро Мазуревич, Сергій Беркут, Володимир Панасов, представники структурних підрозділів та комунальних підприємств Білоцерківської міської ради, представники відділу містобудування, архітектури та розвитку інфраструктури Білоцерківської районної державної адміністрації, архітектори міста, громадськості, журналісти місцевих ЗМІ.