Засідання постійної комісії з питань інвестицій, регуляторної політики, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва, власності, комунального майна та приватизації

Повідомлення про засідання постійної комісії з питань інвестицій, регуляторної політики, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва, власності, комунального майна та приватизації відбудеться 09.11.2018 року о 10:00 год. в приміщенні міської ради вул. Ярослава Мудрого, 15 (велика зала)

Порядок денний

1. Розгляд проекту рішення «Про безоплатну передачу на баланс комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа» закінчених будівництвом об’єктів».

2. Розгляд проекту рішення «Про встановлення заборони продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) на території міста  Біла Церква».

3. Розгляд проекту рішення «Про внесення змін до плану діяльності Білоцерківської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік, затвердженого рішенням міської ради від 30 листопада 2017 року №1619-40-VIІ».

4. Розгляд проекту рішення «Про план діяльності Білоцерківської міської ради  з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік».

5. Розгляд проекту рішення «Про затвердження програми розвитку малого і середнього підприємництва та інвестиційної діяльності в місті Білій Церкві на 2019-2020 роки».

6. Розгляд проекту рішення «Про безоплатну передачу з балансу комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Агенція стратегічного розвитку Білої Церкви» на баланс комунального підприємства Білоцерківської міської ради житлово-експлуатаційної контори № 6 транспортного засобу».

7. Розгляд проекту рішення «Про затвердження Комплексної програми реалізації Стратегії розвитку міста Біла Церква на період до 2025 року комунальним підприємством Білоцерківської міської ради «Агенція стратегічного розвитку Білої Церкви» (операційний план) на період 2019-2020 рр».

8. Розгляд проекту рішення «Про перейменування комунального підприємства Редакція Білоцерківського міського радіомовлення та затвердження його Статуту шляхом викладення у новій редакції».

9. Різне.

Голова комісії                                                                             С. Мартинюк

Місце проведення:
велика зала Білоцерківської міської ради (за адресою вул. Ярослава Мудрого, 15)
Дата анонса:
2018-11-09 о 10 год