Білоцерківський борець Олександр Грушин здобув «бронзу» на Чемпіонаті світу з боротьби – 2018

|  16. 11. 2018
У м.Бухарест (Румунія) триває Чемпіонат світу серед борців до 23-х років. Першими почали змагатися борці з класичної боротьби (12-14 листопада), жінки (14-16 листопада), а завершать першість Світу чоловіки у вільному стилі (16-18 листопада).

Білу Церкву, в складі збірної команди України з боротьби греко-римської, представляв випускник спортивного ліцею, нині вихованець КЗ КОР «Київський обласний центр олімпійської підготовки» Олександр Грушин (вагова категорія 63 кг).

У боротьбі за бронзову нагороду ЧС U-23 Олександр здобув впевнено перемогу над іранцем Мейсама Делхані.

Вітаємо Олександра Грушина, його тренера Віктора Лозового та весь тренерський колектив з визначною світовою нагородою.

За інформацією відділу з питань фізичної культури та спорту