Спортивна скарбниця білоцерківських каратистів поповнилася 20 новими нагородами

|  16. 11. 2018

З 26 до 28 жовтня 2018 року в Португалії, м. Алмада, відбувався Чемпіонат світу з фунакоші шотокан карате. Протягом трьох днів 700 учасників із 16 країн  змагалися на 6  татамі. Серед учасників були і білоцерківці – вихованці Академії карате-до (керівник – заслужений тренер України Брунько В.І.).

На таких відповідальних стартах нашим спортсменам у різних вікових групах та категоріях вдалося завоювати 20 нагород різного ґатунку.

Кращі результати у командних змаганнях:

ІІ місце – ката командне 15-17 років: Черняков Данііл, Фоков Кіріл, Шевченко Настя;

ІІ місце – куміте командне, 15-17 років: Черняков Данііл, Фоков Кіріл, Агудалічев Максим;

ІІ місце – ката командне 7-8 років: Кулакевич Саша, Солярик Платон;

ІІ місце – ката командне 9-10 років: Яремчук Назар, Солярик Платон, Един Максим;

ІІІ місце – ката командне 9-10 років: Солярик Платон, Кошляк Ілля, Зінченко Захар.

Кращі результати в особистих змаганнях:

Фоков Кіріл – куміте індивідуальне ІІ  місце;

Кулакевич Саша –  куміте індивідуальне ІІІ  місце, ката індивідуальне ІІ  місце;

Солярик Платон –  куміте індивідуальне ІІІ  місце, ката індивідуальне І  місце;

Един Максим – ката індивідуальне ІІІ  місце;

Кошляк Каріна – ката індивідуальне ІІІ  місце.

Вітаємо спортсменів, бажаємо нових перемог та визнання на українських та світових аренах.

За інформацією відділу з питань фізичної культури та спорту