Свій серед своїх: студенти досліджуватимуть життя молоді Білої Церкви

|  20. 11. 2018

20 листопада у Білій Церкві відбулася робоча нарада щодо організації соціологічного дослідження з метою визначення та аналізу молодіжної інфраструктури м.Біла Церква з подальшим використанням даних для розробки та створення молодіжного соціального картування Київщини.

Даний захід був проведений на виконання Комплексної програми підтримки та розвитку молоді Київської області на 2015-2020 роки «Молодь Київщини» (зі змінами), затвердженої рішенням Київської обласної ради від 26.03.2015 №915-47-VI управлінням молодіжної політики та національно-патріотичного виховання облдержадміністрації спільно з Комунальним закладом Київської обласної ради «Київський обласний молодіжний центр» та Державним інститутом сімейної та молодіжної політики.

Під час заходу до присутніх звернулася заступник міського голови Катерина Литвиненко, яка  побажала студентам активної, цікавої та плідної роботи, конструктивних напрацювань та позитивних вражень.

Завідувач відділу молодіжної роботи Державного інституту сімейної та молодіжної політики Леся Мукосеєва наголосила, що важливим є те, аби саме представники молодого покоління проводили дане дослідження, адже молоді люди розуміють одне одного як ніхто інший.

Під час заходу увагу присутніх зосередили на аналогічних дослідженнях, які проводилися в інших населених пунтках Київщини. Також було зазначено, що Біла Церква є цікавим містом як для вивчення даної теми, так і впровадження нових ідей та проектів з метою розвитку молодіжного середовища.

На нараді визначилися з низкою завдань, які студенти мають виконати під час дослідження, а також методами, термінами проведення, інструментами, способами збору інформації тощо. Зокрема, дослідження має на меті виявити, які заклади найчастіше відвідує молодь міста, чи легко їх знайти; чим цікавляться та цим захоплюються різні категорії молодих людей, у т.ч. з обмеженими фізичними можливостями, які опинилися у складних життєвих обставинах тощо, як проводять вільний час, чого їм не вистачає і т.ін. Проводити дослідження студенти будуть за допомогою включеного спостереження – методу, що дає можливість вивчати людей у їхньому природному середовищі, у повсякденних життєвих ситуаціях і т.д.

У заході взяли участь студенти вищих навчальних закладів міста, представники громадськості, журналісти місцевих ЗМІ.