Паливода Інна Павлівна

Паливода (дівоче прізвище - Наконечна) Інна Павлівна, громадянка України, народилася 13 листопада 1967 року в м. Умань, Черкаської області в учительській сім'ї. У п'ятирічному віці разом із батьками переїхала до Білої Церкви. З 1974 по 1984 рік навчалася в середній школі №9 з поглибленим вивченням іноземних мов, яку закінчила із золотою медаллю. Після закінчення школи здобувала вищу освіту в Ніжинському державному педагогічному інституті ім. М.В.Гоголя, який закінчила у 1989 році, отримавши спеціальність учителя англійської та німецької мов за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста.

Свою педагогічну діяльність розпочала у серпні 1989 року на посаді старшої піонервожатої та учителя англійської мови в Ніжинській середній школі № 7, а потім, після повернення до рідного міста, працювала учителем англійської мови у Білоцерківській спеціалізованій школі № 9 з поглибленим вивченням іноземних мов (1992-1995 роки), з 1995 року - учителем англійської мови загальноосвітньої школи №14, яку реорганізували спершу в спеціалізовану з поглибленим вивченням іноземних мов, а потім - у Першу Білоцерківську гімназію, де за сумісництвом працюю і зараз.

З 1999 року працювала в міському науково-методичному центрі управління освіти і науки Білоцерківської міської ради методистом з навчальних дисциплін, з 2003 року по вересень 2015 його очолювала.

З 14 вересня 2015 року перейшла в порядку переведення на посаду завідувача відділу неперервної освіти і сертифікації Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Академія неперервної освіти», із серпня 2016 року переведена на посаду завідувача відділу координації методичної роботи та неперервної педагогічної освіти у зв'язку зі зміною назви відділу. З червня 2018 заклад перейменовано в Комунальний навчальний заклад Київської обласної ради «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів», де на посаді завідувача відділу працюю і зараз.

Загальний і педагогічний стаж роботи - 29 років, стаж роботи на керівних посадах — 15 років. За наслідками атестації педагогічних працівників маю вищу кваліфікаційну категорію, у 2007 році присвоєне педагогічне звання «учитель-методист».

Маю нагороди та почесні звання: Почесна грамота Міністерства освіти і науки України (1999), відмінник освіти України (2001), грамоти і подяки Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів, КВНЗ  КОР «Академія   неперервної освіти»,  департаменту  освіти   і  науки

Київської обласної державної адміністрації, Київського регіонального центру оцінювання якості освіти, міського голови (2007 — 2018).

Громадянка України. Позапартійна.