Волонтери – рушійна сила суспільства

|  10. 12. 2018

07 грудня 2018 року в приміщенні Білоцерківської міської ради відбулося урочисте святкування Міжнародного дня волонтера, який в усьому світі відзначають 05 грудня. Свято було засноване в 1985 році за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН. В Україні волонтерський рух почався в 90-х роках, а офіційно його визнали 10 грудня 2003 року, згідно з Постановою Кабінету Міністрів України.

Волонтерство – це покликання, і завдяки старанням волонтерів, десятки, сотні й тисячі людей отримують необхідну їх допомогу. Волонтери допомагають дітям і дорослим, піклуються про здоров’я людей і тварин, інколи навіть ризикуючи власним життям заради порятунку інших.

Тож під час святкування зі словами вдячності, вітань та найкращих побажань до присутніх звернувся секретар Білоцерківської міської ради Вадим Кошель, який вручив активним волонтерам подяки. Також було нагороджено призерів флеш-мобу добрих справ до Дня волонтера, презентовано роботу Центру волонтеріату Білоцерківської міської організації Товариства Червоного Хреста України (голова – Галина Кожедуб).

Результати роботи волонтерів за 2018 рік значні. Зокрема, всього було проведено 487 заходів, що на 46 заходів більше ніж за минулий рік; допомогу надано 10 672 особам; банком одягу щомісячно користувалося 75 осіб; найактивнішими визнано  42 волонтера тощо.

Головне завдання на наступний рік – провести ще більше заходів, надати допомогу більшій кількості осіб, розширити коло волонтерів.

У заході взяли участь представники громадськості, журналісти місцевих ЗМІ.