Шляхи підтримки підприємницьких ініціатив розглянули під час тристоронньої зустрічі

|  10. 12. 2018

07 грудня у Центрі розвитку підприємництва, що на базі Білоцерківського міськрайонного центру зайнятості, було проведено тристоронню зустріч у форматі: органи влади, державна служба зайнятості, роботодавці.

Проведення зустрічі було ініційовано з метою визначення шляхів удосконалення послуг служби зайнятості, розгляду можливостей підтримки ініціатив з розвитку малого та середнього бізнесу і організації самозайнятості безробітних, тимчасово економічно неактивних та зайнятих громадян.

У заході взяли участь депутати Київської обласної ради Наталія Бігарі та Станіслав Поліщук, директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук, представники роботодавців, громадських організацій та Київської обласної служби зайнятості.

«Співпраця з роботодавцями – першочергове завдання для служби зайнятості. Саме на базі Центрів розвитку підприємництва ми маємо можливість проводити тематичні семінари, навчальні тренінги, що допоможуть підприємцям у їх діяльності», - зазначив Денис Дармостук, окреслюючи перспективи діяльності служби зайнятості на 2019 рік.

Після презентації послуг служби зайнятості та діяльності Центрів розвитку підприємництва учасники обговорили можливості  щодо підтримки ініціатив з розвитку малого та середнього бізнесу та організації самозайнятості тимчасово  безробітних громадян.