Оголошення про засідання «Круглого столу» з обговорення проекту регуляторного акту - рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради «Про тарифи на ритуальні послуги».

Дата :
2018-12-13.

Повідомляємо, що 13 грудня 2018 року о 15 год. 00 хв. у малому залі виконавчого комітету Білоцерківської міської ради за адресою: м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 15 відбудеться засідання «Круглого столу» з обговорення проекту регуляторного акту – рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради  «Про тарифи на ритуальні послуги».

З проектом рішення та аналізом регуляторного впливу до них можна ознайомитись на офіційному веб-сайті міської ради та її виконавчих органів у розділі «Актуально» від 15 листопада 2018 р.