Змагання з греко-римської боротьби – наші знову серед кращих!

|  17. 12. 2018

У суботу, 15 грудня,  в  КЗ БМР  ДЮСШ «Богатир» відбувся відкритий чемпіонат м.Біла Церква  та  Всеукраїнський  турнір з греко - римської боротьби серед кадетів і мол. юнаки, присвячений  пам’яті тренерів:  Аркадія Щуки - заслуженого тренера України та Максима Ткача - майстра спорту України, фахівців, які підготували когорту спортсменів-чемпіонів та призерів чемпіонатів України та міжнародних змагань, були досвідченими майстрами своєї справи і відданими своїй професії.

У змаганнях взяли участь 12 команд, близько 150 спортсменів Вінниці, Жмеринки, Миргороду,Тячева, Житомира, Києва, Київської області та гості з Вільнюса. Білу Церкву представляли спортсмени обласного ліцею-інтернату фізичної культури та спорту та  КЗБМР ДЮСШ «Олімп». Змагались спортсмени у відповідно у 23 вагових категоріях:  юнаки 2005-2007р.н. - у12 категорій, юнаки 2002-2004 –в 11 вагових категорій. Відповідно найлегша вагова - 32 кг , найважча- 110 кг.

Поєдинки  були цікавими і напруженими.  Перемогу завоювали  найдосвідченіші, серед яких і білоцерківці:

Марк  Гавловський – (в.к.41кг, КОЛІФКС),

Шевченко  Максим  (в.к.45 кг, ДЮСШ «Богатир»),

Притуляк Сергій ( в.к. 48 кг, КОЛІФКС),

Яковлев Олександр (в.к. 51кг, КОЛІФКС),

Калініченко Кіріл (55 кг, КОЛІФКС),

Пашкевич Максим  (в.к. 60 кг, ДЮСШ «Богатир»).

Алексєєв Нікіта  ( в.к.80кг, КОЛІФКС)

Вітаємо білоцерківців- переможців, та бажаємо подальших спортивних досягнень!