«Кохай! Бо час тебе не жде»

|  15. 02. 2019
День закоханих — ще один привід сказати про свої почуття другій половинці, зробити приємно тим, кого любиш.
14 лютого у Білій Церкві відбувся захід до Дня святого Валентина, організований управлінням з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради.
Цього дня площа біля БРУМу засяяла яскравими вогнями, де кожен житель міста мав змогу взяти участь у розважальній грі «Лабіринт святого Валентина», сфотографуватися біля відповідно оформлених фотозон та «одружитися» на добу.
За годину свята зареєструвати такий «шлюб» виявили бажання 25 закоханих пар.
Подарунком для всіх стало вогняне шоу від естрім-шоу-групи «Вогняний тигр».
На завершення заходу серед учасників дійства був розіграний сертифікат на 500 грн на проходження квест-кімнати «Таємниці Хогвартсу». Також закохані пари отримали святкові кульки.
Хоча День святого Валентина раз на рік – головне дарувати своє кохання і відчувати себе коханими щодня!
У заході взяли участь мешканці міста та представники громадськості.