ОГОЛОШЕННЯ Шановні жителі міста Біла Церква! Запрошуємо Вас на відкриту зустріч на тему: «Все про пасажирські перевезення в місті Біла Церква».

Дата :
2019-02-20
На  відкриту зустріч  запрошуються керівники  автотранспортних підприємств, депутати  міської  ради, члени виконавчого комітету Білоцерківської міської  ради,  представники Громадської ради при  виконавчому  комітеті Білоцерківської  міської  ради, представники громадських організацій, ЗМІ та всі  зацікавлені  білоцерківці.

Дата та час  проведення: 21 лютого 2019 року о 13.00 год.
Місце проведення: велика зала Білоцерківської  міської  ради (за  адресою: вул. Ярослава Мудрого,15).

Заступник  міського  голови                                                                                                              О. Поляруш