УВАГА! Біла Церква стане першим містом України, де запрацюють Електронні Публічні Консультації. Запрошуємо всіх, а особливо активних білоцерківців на презентацію!

Дата :
2019-03-06

У Білій Церкві, за підтримки муніципальної соціальної мережі Spilno, розпочато впровадження інтернет-платформи для діалогу та консультацій з громадськістю. Платформа може стати інтерактивним помічником активної громадськості та дасть змогу максимально об’єднати всі міські інструменти демократії на одному електронному ресурсі.

Одним із перших кроків є  впровадження блоку Електронних публічних консультацій. Як працюватиме платформа, які можливості надаватиме білоцерківцям такий інструмент громадської участі та ще  багато цікавого ви зможете дізнатися, якщо завітаєте на зустріч

13 березня 2019 року  за адресою: вул.Ярослава Мудрого 15, де в приміщенні міської ради об 11:00 розпочнеться презентація інноваційних інструментів громадської участі.

Запрошуємо взяти участь у заході. При можливості просимо мати із собою ноутбуки або планшети. Буде можливість на практиці спробувати, як функціонуватиме платформа Електронних публічних консультацій.

Детальніше про зміст ресурсу Електронних публічних консультацій читайте ТУТ