Грабовська Тетяна Борисівна

Грабовська Тетяна Борисівна, народилася 11 листопада 1976 року в м. Біла Церква Київської області.

У 1984 році пішла до 1 класу Білоцерківської середньої школи № 9 з поглибленим вивчення англійської мови. В 1994 році отримала повну середню освіту.

У  1994 році вступила до Білоцерківського Аграрного університету на спеціальність «Менеджмент організацій», який успішно закінчила у 2000 році, здобувши кваліфікацію менеджер-економіст.

У 1999 році почала свою трудову діяльність на ППФ «Промагроснаб» на посаді менеджера з маркетингу, потім була переведена на посаду юриста.

У 2004 році здобула II вишу освіту в Академії адвокатури України   за   спеціальністю «Правознавство» і в 2009 році отримала кваліфікацію юриста.

У 2009 році звільнилася з вищевказаного підприємства.

У 2010 році почала працювати на ПП «Абсолют Плюс» на посаді юриста. Звільнилася в зв'язку з тим, що не давалася можливість кар'єрного росту.

З 2013 по 2019 рік працювала менеджером відділу збуту на ТОВ «Валтекс».

З 2019 року по травень 2020 року працювала на ТОВ «С.Т.М.-Україна» менеджером зі збуту/

З червня 2020 року і по теперішній працюю  адміністратором  адміністративного відділу управління адміністративних послуг Білоцерківської міської ради на умовах строкового трудового договору.