23.09 Повідомлення про засідання постійної комісії з питань житлової політики, комунального господарства, транспорту і зв’язку, природокористування, охорони довкілля та енергозбереження

Повідомлення про засідання постійної комісії з питань житлової політики, комунального господарства, транспорту і зв’язку, природокористування, охорони довкілля та енергозбереження яке відбудеться 23.09.2020 року о 10:00 год. в приміщенні міської ради вул. Ярослава Мудрого, 15 (великий зал)

Порядок денний

1. Про надання згоди на безоплатне прийняття об’єкту у комунальну власність територіальної громади міста Біла Церква

2. Про надання згоди на безоплатне прийняття у комунальну власність територіальної громади міста Біла Церква підземного газопроводу середнього тиску та споруди від «ПрАТ КАТП 1028»

3. Про розгляд заяви гр. Ткаченко Л.П.

Голова комісії                                                 Микола КОЛОСЕНКО

Місце проведення:
Великий зал Білоцерківської міської ради (за адресою вул. Ярослава Мудрого, 15)
Дата анонса:
2020-09-23 о 10 год