№ 39 від 27 жовтня 2020 року

П Е Р Е Л I К
piшень, включених в протокол № 39
засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради
від 27 жовтня 2020 року

1.

Про внесення змін до міжбюджетних трансфертів бюджету м. Біла Церква

№ 638

2.

Про схвалення проєкту Програми з відшкодування частини витрат на енергоефективні заходи для об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) м. Біла Церква на 2021–2023 роки («Енергоефективний дім»)

№ 639

3.

Про створення комісії по безоплатному прийняттю у комунальну власність територіальної громади міста Біла Церква  об’єкту  від ТОВ «Рітейл-Девелопмент»

№ 640

4.

Про утримання автомобільних доріг міста  в зимових умовах 2020-2021 років

№ 641

5.

Про деякі питання щодо квартирного обліку

№ 642

6.

Про проведення у місті Біла Церква приписки громадян України 2004 року народження до призовної дільниці

№ 643

7.

Про присвоєння адреси об’єкту будівництва (торгівельно-офісний та готельний комплекс) за заявою ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГОЛДЕН ВЕЛЕС»

№ 644

8.

Про розгляд заяви фізичної особи-підприємця Базяка Юрія Михайловича щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (бульвар Олександрійський, в районі будинку № 14а/22)

№ 645

9.

Про розгляд заяви приватного підприємства «Алтай-Груп» щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (вул. Леваневського, 36)

№ 646

10.

Про розгляд заяви товариства з обмеженою відповідальністю «БІГБОРД» щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (вул. Некрасова, в районі будинку № 47/1)

№ 647

11.

Про розгляд заяви товариства з обмеженою відповідальністю «БІГБОРД» щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (вул. Ярослава Мудрого, в районі будинку № 2)

№ 648

12.

Про розгляд заяви товариства з обмеженою відповідальністю «БІГБОРД» щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (бульвар Олександрійський, в районі перехрестя з вул. Василя Стуса)

№ 649

13.

Про розгляд заяви товариства з обмеженою відповідальністю «ТД «УКРАЇНСЬКИЙ ПРОДУКТ» щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (бульвар Олександрійський, 54 Д)

Зміни до рішення

753 від 22 грудня 2020 року

№ 650

14.

Про розгляд заяви товариства з обмеженою відповідальністю «ТД «УКРАЇНСЬКИЙ ПРОДУКТ» щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (вул. Турчанінова, 5 (конструкція № 2)

№ 651

15.

Про звіт начальника служби у справах дітей Білоцерківської міської ради щодо роботи зі зверненнями громадян за І-ІІІ квартали 2020 року

№ 652

16.

Про вирішення судового спору щодо позбавлення батьківських прав Грінжевської А.І. стосовно її малолітньої дочки Грінжевської В.Д.

№ 653

17.

Про втрату статусу дитини-сироти Пітика Н.О.

№ 654

18.

Про доцільність зарахування малолітнього Коваленка В.О. на цілодобове перебування до КЗ КОР «Великополовецька спеціальна школа І-ІІ ступенів»

№ 655