Вершинін Андрій Олександрович

Вершинін Андрій Олександрович народився 24 липня 1966 року в м.Шахунья, Нижегородської області, Російська федерація.
В 1976 році родина переїхала на проживання в м.Біла Церква Київської області.
Після закінчення ЗОШ №7 в 1983 році поступив до Полтавського вищого зенітно -ракетного училища, яке закінчив в 1987 році та отримав диплом по спеціальності командно тактична, з кваліфікацією інженер по експлуатації радіо технічних засобів.
З 1987 року по 1990 рік служба в Збройних силах.
З липня 1998 року по березень 2005 року директор Центру по наданню соціальної допомоги "Злагода" Білоцерківського міськвиконкому.
У 2005 році закінчив Міжрегіональну академію управління персоналом за спеціалізацією господарське та трудове право, освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліст та отримав ліцензію Міністерства економіки України на право провадження діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора).
За час здійснення діяльності арбітражного керуючого, з 2005 по 2017 роки виконував- функції з арбітражного (антикризового) управління більш ніж на сорока підприємствах з різною організаційно-правовою формою господарювання.
З 2013 року по 2017 рік виконував обов'язки керуючого санацією (керівник підприємства) Київського обласного дорожнього управління Державної акціонерної компанії «Автомобільні дороги України» (штат 2500 працівників).
З вересня 2019 року по теперішній час заступних директора з напрямку підприємницької діяльності КП БМР «Агенція стратегічного розвитку Білої Церкви».