Саєнко Сергій Миколайович

Саєнко Сергій Миколайович, народився 16 жовтня 1987 року в селі Трушки, Білоцерківського району Київської області у сім'ї робітників. Батько Саєнко Микола Миколайович 1954 року народження, мати Саєнко Надія Петрівна 1958 року народження.
Повну загальну середню освіту здобув у Трушківськівській ЗОШ І-Ш ступенів, яку закінчив у 2004 році.
Після закінчення школи у серпні 2004-го року вступив до Білоцерківського національного аграрного університету на екологічний факультет. У 2009 році закінчив навчання отримавши повну вищу освіту за спеціальністю «Екологія та охорона навколишнього середовища» та здобув кваліфікацію спеціаліста з екології.
У 2005-2007 році працював у Білоцерківському технічному коледжі Товариства сприяння оборони України на посаді викладача дисциплін «Інформатика», «Периферійні пристрої ЕОМ».
У 2009 році був прийнятий на посаду адміністратора систем приватного підприємства «Біком» (газета «Копійка»), де працював до 2013 року.
З 2007 до 2020 року займався підприємницькою діяльністю.