Науменко Олена Євгеніївна

Науменко Олена Євгеніївна народилася 03 серпня 1972 в місті Баку республіки Азербайджан. В 1974 року  родина переїхала в місто Боярку, що під Києвом.
В 1979 році пішла до загальноосвітньої школи № 5 в місті Боярка, яку успішно закінчила в 1989 році. Того ж року було зараховано на посаду музичного керівника в Боярський дитячий санаторій «Барвінок». В 1991 році звільнена по переводу в Боярську середню школу № 5 на посаду керівника піонерського хору. Того ж року звільнена з займаної посади в зв'язку із вступом до Переяслав-Хмельницького педагогічного інституту. В 1992 році переведена на заочну форму навчання по спеціальності: «Педагогіка і методика початкового навчання». Закінчила даний вищий учбовий заклад в 1997 році.
З 1992 до 1995 року працювала на посаді секретаря-референта в виробничо-комерційній фірмі «ШОНАМ», з 1995 до 1996 року працювала на посаді касира обмінного пункту в фірмі «Денді - Б.Церква», звільнилась за власним бажанням.
В 1997 році прийнята до Білоцерківського міжміського бюро технічної інвентаризації на посаду техніка по складанню карти-схеми міста, в 1998 році переведена на посаду оператора ЕОМ, в 2003 році переведена на посаду інженера правової реєстрації, де і працювала до звільнення за власним бажанням в 2011 році.
В 2011 році призначена на посаду головного спеціаліста відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно реєстраційної служби Білоцерківського міськрайонного управління юстиції, як таку, що успішно пройшла конкурсний відбір, прийняла присягу державного службовця. В 2016 році звільнена з займаної посаді у зв'язку з ліквідацією Білоцерківського міськрайонного управління юстиції Київської області.
В 2019 році працювала на посаді державного реєстратора договірно-правового відділу в комунальному підприємстві виконавчого органу Київської міської ради «ПЛЕСО», після звільнення за угодою сторін була прийнята на посаду державного реєстратора Томилівської сільської ради, з якої буду звільнена 01 березня 2021 року в зв'язку із скороченням посади.