Повідомлення про засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства, освіти, соціального захисту, науки, спорту, культури, мови, молоді, прав національних меншин, міжнародного співробітництва, інформаційної політи

Засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства, освіти, соціального захисту, науки, спорту, культури, мови, молоді, прав національних меншин, міжнародного співробітництва, інформаційної політики відбудеться 26.10.2021 року о 12 год. в приміщенні міської ради вул. Ярослава Мудрого, 15 (Великий зал)

Порядок денний

1. Про внесення змін до цільової програми матеріально-технічного забезпечення комунальних некомерційних підприємств Білоцерківської міської ради на 2021 рік, затвердженої рішенням міської ради від 25 лютого 2021 року №328-10-VIII (зі змінами)

2. Про виправлення технічної описки в рішенні міської ради від 30 вересня 2021 року №1582-17-VІІІ «Про присвоєння комунальному закладу Білоцерківської міської ради Білоцерківська школа мистецтв №5 імені Сергія Томащука»

Голова комісії                                       Борис СМУТОК

Місце проведення:
Великий зал Білоцерківської міської ради (за адресою вул. Ярослава Мудрого, 15)
Дата анонса:
2021-10-26 о 12.00