Президентський кадровий резерв "Нова еліта нації"
УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 246/2012 Про Президентський кадровий резерв «Нова еліта нації» |
СПИСОК осіб, допущених до участі у конкурсі з добору кандидатів до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» у 2013 році від Київської області |
| |||||||
№ з/п | Прізвище, ім’я, по батькові | Посада, місце роботи | Сфера |
| ||||
1. | Баклицький Антон Костянтинович | Заступник начальника –начальник відділунавчально-спортивної, фізкультурно-масової,організаційної та кадрової роботи управління з питань фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації | Паливно-енергетична |
| ||||
2. | Білик Лілія Миколаївна | начальник управління економічного розвитку, торгівлі, промисловості, житлово-комунального господарства та інфраструктури Обухівської райдержадміністрації
| Житлово-комунального господарства |
| ||||
3. | Бойко Галина Миколаївна | Заступник директора Державного архіву Київської області | Соціально-гуманітарна |
| ||||
4. | Возна Людмила Василівна | начальник управління фінансів Таращанської райдержадміністрації
| Фінансово-економічна |
| ||||
5. | Гавриленко Тетяна Іванівна | Завідувач сектору з питань здійснення процедури усиновлення, функції щодо опіки,піклування над дітьми-сиротами та дітьми,позбавленими батьківського піклування служби у справах дітей та сім’ї Баришівської райдержадміністрації | Соціально- гуманітарна |
| ||||
6. | Гнатюк Олександр Васильович | начальник відділу бюджетних надходжень, видатків та обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів Управління Державної казначейської служби України у Сквирському районі | Фінансово-економічна |
| ||||
7. | Горбик Володимир Миколайович | Радник відділу забезпечення діяльності Міністра енергетики та вугільної промисловості України Управління забезпечення діяльності Міністра(патронатна служба). | Інвестицій та інновацій |
| ||||
8. | Горін Олександр Дмитрович | перший заступник голови Макарівської райдержадміністрації | Інвестицій та інновацій |
| ||||
9. | Граб Оксана Дмитрівна | Головний спеціаліст відділу кадрів апарату Київської обласної державної адміністрації | Сільського господарства |
| ||||
10. | Гринчук Віталій Юрійович | Перший заступник голови Білоцерківської районної державної адміністрації | Фінансово-економічна,інвестицій та інновацій |
| ||||
11. | Гудим Інна Миколаївна | Начальник загального відділу апарату Бориспільської райдержадміністрації | Соціально- гуманітарна |
| ||||
12. | Дударенко Анна Михайлівна | начальник юридичного відділу апарату Обухівської райдержадміністрації | Сільського господарства |
| ||||
13. | Зеленецький Дмитро Олексійович | Начальник відділу державної реєстрації юридичних осіб та легалізації реєстраційної служби Головного управління юстиції у Київській області | Паливно-енергетична |
| ||||
14. | Золотоверх Ігор Васильович
| Заступник начальника управління культури і туризму Київської обласної державної адміністрації | Житлово-комунального господарства |
| ||||
15. | Ісаєнко Роман Миколайович | Начальник відділу медичного страхування,матеріального та кадрового забезпечення Департаменту охорони здоров'я Київської обласної державної адміністрації | Соціально- гуманітарна |
| ||||
16. | Ісіков Олександр Іванович | заступник голови Фастівської райдержадміністрації | Інвестицій та інновацій |
| ||||
17. | Клименко Тимофій Вікторович
| Начальник архівного відділу Вишгородської райдержадміністрації | Соціально- гуманітарна |
| ||||
18. | Корнієнко Леонід Вікторович
| Начальник відділу ведення державного реєстру виборців виконавчого комітету Фастівської міської ради | Інвестицій та інновацій |
| ||||
19. | Косинов Сергій Сергійович | завідувач сектору зв’язків з громадсь кістю та ЗМІ Управління інформації та зв'язків з громадськістю Київської обласної державної адміністрації | Соціально- гуманітарна |
| ||||
20. | Лупич Костянтин Юрійович
| Заступник голови Васильківської райдержадміністрації | Соціально- гуманітарна |
| ||||
21. | Ляшенко Микола Миколайович | Заступник голови Києво-Святошинської райдержадміністрації | Житлово-комунального господарства |
| ||||
22. | Музиченко Сергій Миколайович
| Начальник відділу освіти Богуславської райдержадміністрації
| Соціально- гуманітарна |
| ||||
23. | Мялковська Олена Валеріанівна | Заступник директора Департаменту капітального будівництва Київської обласної державної адміністрації | Житлово-комунального господарства |
| ||||
24. | Омельченко Тетяна Леонідівна | Приватний підприємець, депутат,голова постійної депутатської комісії з питань культури, молоді,спорту, соціального захисту,охорони здоров’я, материнства, дитинства Васильківської міської рад | Соціально- гуманітарна |
| ||||
25. | Паланська Ірина Петрівна | голова Ставищенської районної ради | Фінансово-економічна |
| ||||
26. | Пальчук Вячеслав Валерійович | Заступник начальника Управління інфраструктури та туризму Київської обласної державної адміністрації | Житлово-комунального господарства |
| ||||
27. | Романішін Євгеній Володимирович
| консульт комунального підприємства „Володарка( смт Володарка Київської області). | Житлово-комунального господарства |
| ||||
28. | Сиваненко Геннадій Павлович | заступник голови Фастівської районної ради | Фінансово-економічна |
| ||||
29. | Скиданенко Андрій Володимирович | Начальник відділу з питань дозвільної системи у сфері господарської діяльності, державний адміністратор виконавчого комітету Фастівської міської ради | Житлово-комунального господарства |
| ||||
30. | Соколов Андрій Миколайович | Головний спеціаліст відділу надання соціальних послуг Ірпінського міського центру зайнятості | Соціально-гуманітарна |
| ||||
31. | Титенко Юлія Валеріївна | начальник Бородянського районного управління юстиції | Житлово-комунального господарства |
| ||||
32. | Федірко Надія Василівна | директор Іванківського районного ліцею (смт Іванків Іванківського району Київської області) | соціально-гуманітарна |
| ||||
33. | Федусенко Юрій Іванович | заступник начальника відділу освіти та молоді Кагарлицької райдержадміністрації | Соціально- гуманітарна |
| ||||
34. | Цвик Василь Вікторович
| заступник голови фермерського господарства «Тетяна 2011» (село Усівка Згурівського району Київської області).
| Сільського господарства |
| ||||
35. | Чайка Людмила Григорівна | Головний спеціаліст відділу освіти Броварської райдержадміністрації
| Соціально- гуманітарна |
| ||||
36. | Шевченко Сергій Іванович | завідувач сектору з питань фізичної культури, молоді та спорту Яготинської райдержадміністрації | Соціально- гуманітарна |
| ||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|