Безпечне місто Біла Церква

На території Білоцерківської міської територіальної громади налічується 464 камери відеоспостереження (315 камер оглядових та 149 камер на розпізнавання державних номерних знаків), які встановлювалися відповідно до Цільової Програми «Безпечна Білоцерківська міська територіальна громада», затвердженої рішенням Білоцерківської міської ради від 24 грудня 2020 року № 68-05-VIIІ (зі змінами).

Моніторинговий центр та ситуаційний центр, які підключено до головного серверного комплексу інтегрованої системи відео і аудіоспостереження та відео і аудіоаналітики «Безпечна Білоцерківська міська територіальна громада» побудовано на базі програмного забезпечення Milestone XProtect Professional+. Для ведення баз даних автомобільних номерів використовується аналітичний модуль Vezha ALPR.

Моніторингом та відслідковуванням поточної ситуації в місті покладено на спеціалістів відділу з експлуатації системи відеоспостереження та цифровізації управління телекомунікацій. В разі необхідності, в неробочі та вихідні дні моніторинг поточної ситуації може здійснюватися черговими операторами Центру оперативного реагування.

Для своєчасного реагування на вчинені правопорушення базова система має віддалені робочі місця, якими користуються правоохоронні органи.

Зі списком підтримуваних пристроїв Milestone можна ознайомитись за посиланням:

Окрім цього, додатково інтегровано 126 камер відеоспостереження інших користувачів, в тому числі 110 камер, розташованих в найпростіших укриттях. По завершенню робіт з поточного ремонту найпростіших укриттів планується інтегрувати ще близько 129 камер відеоспостереження.