протокол № 27 від 23 жовтня 2018 року

П Е Р Е Л I К
piшень, включених в протокол№27
засідання виконавчого комітету Білоцерківської міськоїради
від 23 жовтня 2018року

1

Про процедуру включення систем опалення  в м. Біла Церква

№ 566 

2

Про затвердження переліку проектів переможців, які пропонуються до фінансування у рамках громадського бюджету м. Біла Церквана 2019 рік

№ 567

3

Про схвалення проекту рішення Білоцерківської міської ради «Про затвердження Програми забезпечення діяльності комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Муніципальна варта» на 2019-2021 роки» 

№ 568

4

Про утримання автомобільних доріг міста в зимових умовах 2018-2019 років

№ 569

5

Про затвердження акту приймання-передачі у комунальну власність територіальної громади міста Біла Церква безоплатно газопроводів та споруд від ОСББ «ШОЛОМ-АЛЕЙХЕМА 37»

№ 570

6

Про встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення

№ 571

7

Про затвердження акту приймання-передачі у комунальну власність територіальної громади міста Білої Церкви безоплатно з державної власності Білоцерківської об’єднаної державної податкової інспекції головного управління ДФС у Київській області  нерухомого майна,  що знаходиться за адресою: Київська область, м. Біла Церква,  вул. Героїв Небесної Сотні, 2

№ 572

8

Про постійну міську комісію з інвентаризації захисних споруд цивільного захисту міста і обстеження будівель і споруд комунальної власності для укриття населення

№ 573

9

Про надання дозволу на розміщення об’єкту зовнішньої реклами фізичній особі-підприємцю Глеваській Наталії Михайлівні

№ 574

10

Про надання дозволу на розміщення об’єкту зовнішньої реклами фізичній особі-підприємцю Лук’яненко Н. М. (вул. Київська, в районі фармацевтичного заводу «Біофарма»)

№ 575

11

Про надання дозволу на розміщення об’єкту зовнішньої реклами фізичній особі-підприємцю Лук’яненко Н. М. (вул. Грибоєдова, в районі кафе «Рандеву»)

№ 576

12

Про надання дозволу на розміщення об’єкту зовнішньої реклами фізичній особі-підприємцю Лук’яненко Н. М. (вул. Київська, 31, в районі магазину «ЕкоБуд»)

№ 577

13

Про надання дозволу на розміщення об’єкту зовнішньої реклами фізичній особі підприємцю Лук’яненко Н. М. (вул. Київська, після АЗС «AMIC» в сторону центра міста)

№ 578

14

Про надання дозволу на розміщення об’єкту зовнішньої реклами фізичній особі-підприємцю Лук’яненко Н. М. (вул. Київська, напроти салону «BOSH»)

№ 579

15

Про надання дозволу на розміщення об’єкту зовнішньої реклами фізичній особі- підприємцю Лук’яненко Н. М. (вул. Київська, в районі «старокиївського» кладовища)

№ 580

16

Про надання дозволу на розміщення об’єкту зовнішньої реклами фізичній особі- підприємцю Лук’яненко Н. М. (вул. Київська, перед поворотом на вул. Симоненка, в сторону центра)

№ 581

17

Про надання дозволу на розміщення об’єкту зовнішньої реклами фізичній особі-підприємцю Лук’яненко Н. М. (просп. Кн. Володимира в районі будинку № 103, в сторону пл. Соборної)

№ 582

18

Про надання дозволу на розміщення об’єкту зовнішньої реклами фізичній особі-підприємцю Лук’яненко Н. М. (просп. Кн. Володимира, в районі зупинки «Павліченко» в сторону  масиву «Леваневського»)

№ 583

19

Про надання дозволу на розміщення об’єкту зовнішньої реклами фізичній особі підприємцю Лук’яненко Н. М. (просп. Кн. Володимира, в районі магазину «Оберіг»)

№ 584

20

Про надання дозволу на розміщення об’єкту зовнішньої реклами фізичній особі-підприємцю Лук’яненко Н. М. (просп. Кн. Володимира, 3 в районі школи мистецтв № 4)

№ 585

21

Про надання дозволу на розміщення об’єкту зовнішньої реклами фізичній особі-підприємцю Лук’яненко Н. М. (просп. Князя Володимира, в районі будинку № 78)

№ 586

22

Про надання дозволу на розміщення об’єкту зовнішньої реклами фізичній особі-підприємцю Лук’яненко Н. М. (вул. Леваневського, в районі будинку № 59)

№ 587

23

Про надання дозволу на розміщення об’єкту зовнішньої реклами фізичній особі-підприємцю Лук’яненко Н. М. (бульв. Олександрійський, 10 в районі «Укрсоцбанку»)

№ 588

24

Про надання дозволу на розміщення об’єкту зовнішньої реклами фізичній особі-підприємцю Лук’яненко Н. М. (бульв. Олександрійський в районі будинку № 23/1)

№ 589

25

Про надання дозволу на розміщення об’єкту зовнішньої реклами фізичній особі-підприємцю Лук’яненко Н. М. (бульв. Олександрійський, 27, в районі відділення «Нова пошта» № 10)

№ 590

26

Про надання дозволу на розміщення об’єкту зовнішньої реклами фізичній особі -підприємцю Лук’яненко Н. М. (бульв. Олександрійський, в районі буд. № 37)

№ 591

27

Про надання дозволу на розміщення об’єкту зовнішньої реклами фізичній особі-підприємцю Лук’яненко Н. М. (бульв. Олександрійський, в районі будинку № 77)

№ 592

28

Про надання дозволу на розміщення об’єкту зовнішньої реклами фізичній особі-підприємцю Лук’яненко Н. М. (бульв. Олександрійський, в районі будинку № 105)

№ 593

29

Про надання дозволу на розміщення об’єкту зовнішньої реклами фізичній особі-підприємцю Лук’яненко Н. М. (бульв. Олександрійський, в районі будинку № 117)

№ 594

30

Про надання дозволу на розміщення об’єкту зовнішньої реклами фізичній особі-підприємцю Лук’яненко Н. М. (бульв. Олександрійський, біля парку «Олександрія» в сторону центра)

№ 595

31

Про надання дозволу на розміщення об’єкту зовнішньої реклами фізичній особі-підприємцю Лук’яненко Н. М. (бульв. Олександрійський, в районі зупинки «Фастівська», в сторону парку «Олександрія»)

№ 596

32

Про надання дозволу на розміщення об’єкту зовнішньої реклами фізичній особі підприємцю Лук’яненко Н. М. (бул. Олександрійський,  в районі будинку № 142)

№ 597

33

Про надання дозволу на розміщення об’єкту зовнішньої реклами фізичній особі-підприємцю Лук’яненко Н. М. (вул. Осипенка, напроти будинку № 66)

№ 598

34

Про надання дозволу на розміщення об’єкту зовнішньої реклами фізичній особі-підприємцю Лук’яненко Н. М. (вул. Осипенка, навпроти будинку № 126-А)

№ 599

35

Про надання дозволу на розміщення об’єкту зовнішньої реклами фізичній особі-підприємцю Лук’яненко Н. М. (вул. Осипенко в районі повороту до Київського кругу)

№ 600

36

Про надання дозволу на розміщення об’єкту зовнішньої реклами фізичній особі-підприємцю Лук’яненко Н. М. (вул. Осипенко, поворот на пров. Радищева)

№ 601

37

Про надання дозволу на розміщення об’єкту зовнішньої реклами фізичній особі-підприємцю Лук’яненко Н. М. (вул. Осипенка, навпроти будинку № 101)

№ 602

38

Про надання дозволу на розміщення об’єкту зовнішньої реклами фізичній особі-підприємцю Лук’яненко Н. М. (вул. Київська перед заправкою в сторону центра)

№ 603

39

Про надання дозволу на розміщення об’єкту зовнішньої реклами фізичній особі-підприємцю Лук’яненко Н. М. (вул. Січневий прорив, 1, біля магазину «Гурман»)

№ 604

40

Про надання дозволу на розміщення об’єкту зовнішньої реклами фізичній особі-підприємцю Лук’яненко Н. М. (вул. Сквирське шосе, 216-А в районі кільцевої транспортної розв’язки)

№ 605

41

Про надання дозволу на розміщення об’єкту зовнішньої реклами фізичній особі-підприємцю Лук’яненко Н. М. (вул. Сквирське шосе, в районі будинку № 218)

№ 606

42

Про надання дозволу на розміщення об’єкту зовнішньої реклами фізичній особі-підприємцю Лук’яненко Н. М. (вул. Сквирське шосе в районі парку «Олександрія», за зупинкою «Військбуд»)

№ 607

43

Про надання дозволу на розміщення об’єкту зовнішньої реклами фізичній особі-підприємцю Лук’яненко Н. М. (вул. Шевченка, в районі будинку № 96/71)

№ 608

44

Про надання дозволу на розміщення об’єкту зовнішньої реклами фізичній особі-підприємцю Лук’яненко Н. М. (вул. Шевченка в районі будинку № 103)

№ 609

45

Про надання дозволу на розміщення об’єкту зовнішньої реклами фізичній особі-підприємцю Лук’яненко Н. М. (вул. Шевченка, в районі будинку № 120)

№ 610

46

Про надання дозволу на розміщення об’єкту зовнішньої реклами фізичній особі-підприємцю Лук’яненко Н. М. (вул. Леваневського, 30, напроти  магазину «NOVUS», за мостом)

№ 611

47

Про внесення змін в рішення виконавчого комітету від 14 серпня 2018 року №388 «Про надання дозволу на вчинення правочинів щодо майна від імені недієздатного Мустецова Олександра Юрійовича»

№ 612

48

Про затвердження Положення про комісію з питань захисту прав дитини та її склад в новій редакції

№ 613

49

Про затвердження висновку служби у справах дітей Білоцерківської міської ради про підтвердження місця проживання дитини Гурина Назара Миколайовича для її тимчасового виїзду за межі України

№ 614

50

Про затвердження висновку служби у справах дітей Білоцерківської міської ради про підтвердження місця проживання дитини Тимчук Софії Олегівни для її тимчасового виїзду за межі України

№ 615

51

Про визначення порядку участі Приймаченка Ігоря Михайловича у вихованні та особистому спілкуванні з його малолітньою дочкою Приймаченко Ілоною Ігорівною

№ 616

52

Про вирішення судового спору щодо позбавлення батьківських прав Колембета Андрія Ігоровича стосовно його малолітньої дочки Колембет Марії Андріївни

№ 617

53

Про вирішення судового спору щодо позбавлення батьківських прав Шамро Олександра Олександровича стосовно його малолітньої дочки Шамро Діани Олександрівни

№ 618

54

Про втрату малолітнім Росьовим Іваном Петровичем статусу дитини, позбавленої батьківського піклування та вибуття його з сім’ї патронатного вихователя 

№ 619

55

Про вирішення судового спору щодо звільнення Гончарук Тетяни Михайлівни від здійснення повноважень піклувальника

№ 620

56

Про вирішення судового спору щодо позбавлення батьківських прав Василенка Дениса Миколайовича та Василенко Валентини Сергіївни стосовно їх малолітньої дочки Василенко Крістіни Денисівни 

№ 621

57

Про вирішення судового спору щодо позбавлення батьківських прав Литовченка Миколи Геннадійовича стосовно його малолітньої дочки Литовченко Євгенії Миколаївни

№ 622

58

Про зміну  прізвища малолітній Штольц Діані Іванівні

№ 623

59

Про переведення малолітньої Саранчової Олександри Дмитрівни із комунального закладу Київської обласної ради «Спеціалізований обласний будинок дитини м. Біла Церква» до центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Злагода»

№ 624

60

Про деякі питання щодо захисту майнових  та житлових прав дітей

№ 625

61

Про влаштування в сім’ю патронатного вихователя малолітньої дитини,  котра опинилася в складних життєвих обставинах 

№ 626