№ 02 від 15 січня 2019 року

П Е Р Е Л I К
piшень, включених в пpотокол № 02
засiдання виконавчого комітету Білоцерківської мiської ради
від 15 січня 2019 року

1.

Про тариф на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування

№ 10

2.

Про тариф на проїзд у міському електричному транспорті

№ 11

3.

Про затвердження схеми розміщення зупинкових комплексів та павільйонів очікування на зупинках громадського транспорту міста Білої Церкви

№ 12

4.

Про затвердження нового складу робочої групи з питань надання матеріальної допомоги по програмі «Турбота»

№ 13

5.

Про затвердження нового складу комісії щодо розгляду заяв про виплату грошової компенсації за належні до отримання жилі приміщення окремим категоріям громадян

№ 14

6.

Про деякі питання щодо квартирного обліку

№ 15

7.

Про присвоєння адреси земельній ділянці гр. Нестеренко Г.В. по вул. Островського, 4

№ 16

8.

Про присвоєння адреси земельній ділянці гр. Хімічук Л.Ф. по вул. Лісова, 43

№ 17

9.

Про присвоєння адреси частині житлового будинку по вул. Василя Симоненка, 24

№ 18

10.

Про розгляд заяви приватного акціонерного товариства «Кий Авіа» щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (вул. Олеся Гончара, 22)

№ 19

11.

Про розгляд заяви товариства з обмеженою відповідальністю  «КПГ-СЕРВІС» щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (вул. Глиняна, в районі будинку № 12-А)

№ 20

12.

Про розгляд заяви товариства з обмеженою відповідальністю  «КПГ-СЕРВІС» щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (вул. Глиняна, в районі будівлі № 45)

№ 21

13.

Про розгляд заяви товариства з обмеженою відповідальністю  «КПГ-СЕРВІС» щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (вул. Героїв Чорнобиля, навпроти будинку № 89)

№ 22

14.

Про розгляд заяви товариства з обмеженою відповідальністю  «КПГ-СЕРВІС» щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (вул. Героїв Чорнобиля, навпроти будинку № 180)

№ 23

15.

Про розгляд заяви товариства з обмеженою відповідальністю  «КПГ-СЕРВІС» щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (вул. Героїв Чорнобиля, в районі ринку)

№ 24

16.

Про розгляд заяви товариства з обмеженою відповідальністю  «КПГ-СЕРВІС» щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (вул. Івана Кожедуба, навпроти будинку № 50)

№ 25

17.

Про розгляд заяви товариства з обмеженою відповідальністю  «КПГ-СЕРВІС» щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (вул. Київська, в районі будинку № 160)

№ 26

18.

Про розгляд заяви товариства з обмеженою відповідальністю  «КПГ-СЕРВІС» щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (вул. Леваневського, в районі будинку № 73)

№ 27

19.

Про розгляд заяви товариства з обмеженою відповідальністю  «КПГ-СЕРВІС» щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (бульвар Олександрійський, в районі будинку № 52)

№ 28

20.

Про розгляд заяви товариства з обмеженою відповідальністю  «КПГ-СЕРВІС» щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (вул. Осипенко, навпроти будинку № 251)

№ 29

21.

Про розгляд заяви товариства з обмеженою відповідальністю  «КПГ-СЕРВІС» щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (вул. Семашко, в районі лікарні)

№ 30

22.

Про розгляд заяви товариства з обмеженою відповідальністю  «КПГ-СЕРВІС» щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (вул. Січневого  прориву, в районі будинку № 33)

№ 31

23.

Про розгляд заяви товариства з обмеженою відповідальністю  «КПГ-СЕРВІС» щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (вул. Сухоярська, в районі АГНСК «УкрАвтоГаз»)

№ 32

24.

Про розгляд заяви товариства з обмеженою відповідальністю  «КПГ-СЕРВІС» щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (вул. Толстого, в районі перехрестя з вул. Сквирське шосе)

№ 33

25.

Про розгляд заяви товариства з обмеженою  відповідальністю  «КПГ-СЕРВІС» щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (вул. Ярослава Мудрого, в районі будинку № 62)

№ 34

26.

Про розгляд заяви товариства з обмеженою відповідальністю  «КПГ-СЕРВІС» щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (вул. Ярослава Мудрого, в районі будинку № 64/2)

№ 35

27.

Про розгляд заяви фермерського господарства «Паросток» щодо надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами (вул. Київська, 84-В) на паркані

№ 36

28.

Про розгляд заяви  фізичної особи-підприємця Яременко Надії Віталіївни  щодо надання дозволів на розміщення об’єктів зовнішньої реклами (бульвар Олександрійський, в районі будинку № 47)

№ 37

29.

Про вирішення судового спору щодо позбавлення батьківських прав Монташкевича Володимира стосовно його малолітнього сина Монташкевича Марка Володимировича

№ 38

30.

Про вирішення судового спору щодо позбавлення батьківських прав Шуст Альони Сергіївни стосовно її малолітньої дочки Шуст Аріни Сергіївни

№ 39

31.

Про надання до суду висновку про вирішення судового спору щодо визнання малолітньої дитини такою, що втратила право користування житловим приміщенням

№ 40

32.

Про продовження терміну перебування малолітньої дитини в сім’ї патронатного вихователя

№ 41

33.

Про деякі питання щодо захисту майнових  та житлових прав дітей

№ 42

34.

Про надання дозволу на вчинення правочинів щодо майна від імені недієздатного Саніна Дмитра Володимировича

№ 43

Протокол засідання виконавчого комітету міської ради № 02-19 від 15.01.2019 року