Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки у м. Білій Церкві

Дата :
2016-02-02

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
Р І Ш Е Н Н Я

28 січня 2016 р.                               м. Біла Церква                                    № 46-05-VІІ

Про встановлення податку
на нерухоме майно, відмінне
від земельної ділянкиу м. Білій Церкві

Розглянувши подання міського голови, відповідно до Податкового кодексу України (зі змінами), пункту 24 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

1. Встановити  на території міста Біла Церква  податок  на   нерухоме  майно, відмінне  від  земельної ділянки згідно з додатком.

2. Відділу інформаційних ресурсів та зв’язків з громадськістю міської ради  надати дане рішення  для  оприлюднення в  засоби масової інформації.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів.

Міський голова                         Г.А.Дикий